{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


REGISTRACE NA STREET FLOORBALL LEAGUE OTEVŘENY!

Obrázek ke článku
10. 6. 2020

Florbal v průběhu léta ovládne náměstí a klíčová prostranství hned šesti krajských měst. Kdo nechce chybět na třetím ročníku turnaje pod širým nebem v netradičním prostředí, může již nyní svůj tým na některý z termínů registrovat.

Ikonický hotel, historické centrum, rekonstruovaný průmyslový komplex, Sportovní park nebo „Svoboďák“, to vše se nachází na seznamu cílů pro letošní Street Floorball League. V nabitém měsíci se uskuteční hned šest turnajů, které si vyžádají také dva víkendy s turnaji na dvou různých místech.

Registrace na jednotlivé turnaje jsou právě otevřeny, jedinými podmínkami jsou minimální věková hranice patnácti let a v případě mužských účastníků nebude start umožněn hráčům, kteří nastoupili v průběhu sezony 2019/2020 do Superligy nebo 1. ligy mužů.

Turnaje se uskuteční za účasti minimálně 12 a maximálně 24 týmů s minimálně 5 a maximálně 10 hráči. Systém turnaje zůstává shodný s minulými lety, kdy se hraje 3 na 3 bez brankářů na malé branky na hřištích o rozměrehc 24x12 metrů. Další podmínky a pravidla turnaje a registrace na něj najdete ZDE

Lokality a termíny Street Floorball League 2020:
  • Ostrava - Trojhalí Karolina (18. července)
  • Karlovy Vary - Hotel Thermal (25. července)
  • Brno - Náměstí Svobody (1. srpna)
  • Plzeň - Náměstí Republiky (2. srpna)
  • České Budějovice - Náměstí Přemysla Otakara II. (15. srpna)
  • Pardubice - Park Na Špici (16. srpna)


Registrujte svůj tým právě teď!


Kompletní informace k turnaji naleznete na www.streetfloorball.cz.

Obrázek