{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

REPREZENTACE MUŽŮ I ŽEN SE PŘED STARTEM SEZÓNY PŘEDSTAVÍ DOMA

Obrázek ke článku
10. 7. 2018

Národní týmy mužů a žen se na začátku září představí v Pardubicích. Naváže tak na loňskou akci v Mladé Boleslavi. Mezinárodní turnaj reprezentací se tentokrát odehraje jako součást velkého Florbalového festivalu v Pardubicích. V hale Dašická ale české národní týmy vyzvou o poznání kvalitnější soupeře. Přijedou hráči Švýcarska a Finska a také švýcarské a slovenské florbalistky.

Ačkoliv bylo dubnové domácí Euro Floorball Tour považováno za poslední test proti světové špičce, český národní tým se ve světové konkurenci na domácí půdě představí ještě na přelomu srpna a září. Do Pardubic totiž dorazí poměřit síly národní tým Švýcarska a také úřadující mistři světa z Finska. Tedy tři ze čtyř nejlepších týmů světa, které se v České republice střetnou znovu až v prosinci na mistrovství světa.

Po roce bude opět možné vidět doma v akci také český národní tým žen, tentokrát pod vedením nového trenéra. Česko a Slovensko z minulého roku doplní ještě reprezentace Švýcarska. V ženské části turnaje se spolu utkají celky na třetím až pátém místě posledního šampionátu.

Program Mezinárodního turnaje reprezentací:

Pátek 31. srpna

16:00 ženy Slovensko – Švýcarsko

19:00 muži Česko – Finsko

Sobota 1. září

13:00 muži Švýcarsko – Finsko

16:00 ženy Česko – Slovensko

Neděle 2. září

10:30 ženy Česko – Švýcarsko

13:30 muži Česko – Švýcarsko


Vstupenky na Mezinárodní turnaj reprezentací budou k dispozici v průběhu srpna.

Více informací o celém florbalovém festivalu, jehož je Mezinárodní turnaj reprezentací součástí, se dozvíte na webu: www.ffpardubice.cz 

Obrázek