{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


REPREZENTAČNÍ AKCE V ZÁŘÍ V UPRAVENÉM FORMÁTU

Obrázek ke článku
5. 8. 2020

Vzhledem k aktuální pandemické situaci ve světě nedorazí v září do Prahy reprezentace Finska a Švýcarska, dojde tak na federální derby. Jedná se o rozhodnutí tamějších federací, které toto opatření učinily z preventivních důvodů. Více informací o všech důležitých novinkách se dozvíte níže v článku.

První víkend v září bude patřit mezinárodnímu florbalu, kdy Český florbal bude hostit přátelská utkání mužů a žen v UNYP areně. Původní plán počítal s utkáními mužských reprezentací Finska, Švýcarska, Česka a Slovenska. Mužský turnaj měly doplnit dva přátelské zápasy českých žen se Švýcarkami. Začátkem týdne však z preventivních důvodů florbalové federace Finska a Švýcarska rozhodly, že své reprezentace do Prahy v září nepošlou vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci a opatřením jednotlivých vlád. Nicméně o mezinárodní florbal čeští fanoušci nepřijdou.

Avizovaný turnaj proběhne v novém formátu přátelských zápasů mezi Českem a Slovenskem. Federální derby se odehraje v pátek i v sobotu 4. - 5. 9. 2020. K vidění budou celkem čtyři utkání, ve kterých se proti sobě postaví reprezentace mužů i žen obou zemí. Zápasy proběhnou dle plánu v pražské UNYP Areně.  Přesný harmonogram zápasů bude oznámen nejbližších dnech.

Vstupenky na utkání

Permanentky a vstupenky na původní formát Mezinárodního turnaje reprezentací budou fanouškům automaticky vráceny v plné výši, jejich majitelé budou napřímo kontaktováni v nejbližších dnech organizátory.  

Vzhledem k současné dynamicky se měnící epidemiologické situaci spojené s opatřeními v důsledku šíření nemoci Covid-19 plánují pořadatelé spustit předprodej vstupenek na federální derby v posledním srpnovém týdnu. O cenách a přesném startu předprodeje budeme včas informovat, celková divácká kapacity akce bude určena na základě aktuální situace a platných nařízení vlády či příslušných odpovědných orgánů.

Obrázek