{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

RESTART FLORBALU NA TATRANU ZPESTŘÍ I ORIENTAČNÍ BĚH

Obrázek ke článku
11. 6. 2021

Doba florbalového temna pominula a na všech frontách se pracuje na přípravě pro nový ročník. Pozadu není ani střešovický Tatran, který navíc svůj restart a náborové kampaně okoření orientačním během.

Zatímco elitní střešovické týmy měly možnost se pravidelně měřit se svými soupeři, ostatní kategorie trénovaly individuálně či s využitím online techniky. Navzdory těžké době ale ve Střešovicích nedošlo k výraznému propadu v počtu dětí. A navíc, i zde se hlásí nové tváře #naflorbal.

„Jsem velmi rád, že se úspěšně daří návrat našich kluků a holek ke sportu. Zatím nevnímáme nějaký zásadní covidový úbytek a naopak se nám díky velmi aktivní náborové kampani daří přivádět nové tváře,“ těší generálního manažera Tatranu Jakuba Menharta.

Velkým dílem úspěšného náboru je i řada zajímavých akcí, které pražský klub připravoval už v době lockdownu. „Jsem hrdý na náš pracovní tým, který i ve velmi složitém období neustále vymýšlel nové výzvy, soutěže a držel pravidelnou komunikaci se všemi našimi členy. Povedlo se rea​lizovat zajímavé projekty jako například výzva Společně na Gothii, Tatranská Olympiáda nebo Geocaching, který se těšil nesmírné oblibě,“ uvádí Menhart.

Další takovou akcí je třeba Tatranský florbalový orienťák, která se koná v sobotu 12. června od 13 do 15 hodin na Ladronce. Veškeří milovníci tohoto sportu ve věku 6 – 15 let se budou moci těšit na osm florbalových stanovišť, na kterých budou postupně plnit osm různých úkolů.  

A pro všechny, kteří přece jen běhu moc neholdují, bude na místě konání akce připraveno také venkovní florbalové hřiště, na kterém si zájemci budou moci zahrát zápas s některými z trenérů pražského Tatranu.

„Rádi bychom v těchto aktivitách pokračovali i nadále a proto se mohou naši členové tuto sobotu těšit na Tatranský orienťák nebo až do konce prázdnin využívat Tatran Arénu Šestku na střeše obchodního domu Šestka,“ uzavírá Menhart.


Obrázek