{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


SCHÁZÍ VÁM FLORBALOVÉ VYBAVENÍ? NECHTE SE INSPIROVAT V RÁMCI AKCE TÝDEN S…

Obrázek ke článku
29. 3. 2020

Už více než dva týdny jsou všichni sportovci včetně florbalistů a florbalistek odkázáni především na individuální tréninky. Pokud jste například při snaze o co nejlepší trik zlomili hokejku, chybí vám míčky, protože všechny skončily na zahradě u sousedů nebo popraskaly, hodila by se vám třeba branka nebo jakékoliv další vybavení, máte možnost ho i nyní sehnat. Český florbal ve spolupráci se čtyřmi florbalovými firmami spustil akci Týden s…, v rámci které vám Salming, FAT PIPE, Florbalexpert (Unihoc či Zone) a TEMPISH představí své hity a zajímavé akce. Přestože totiž všichni museli své prodejny uzavřít, nadále fungují e-shopy.

Každá z těchto firem bude mít k dispozici jeden týden, v rámci kterého odprezentuje to nejzajímavější, co nabízí. Inspirovat se mohou i ti, kteří například v soutěži na sociálních sítích Českého florbalu získají voucher na nákup u jedné ze zmíněných značek.

Akce startuje už v pondělí a jako první se představí Salming. Další týden přijde na řadu FAT PIPE, následuje Florbalexpert a TEMPISH.

Obrázek