{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

SEMINÁŘE VZDĚLÁVÁNÍ ODDÍLŮ 19/20

Obrázek ke článku
5. 12. 2019

Ve druhém prosincovém týdnu začíná další fáze vzdělávacích seminářů, které jsou součástí Projektu komplexního rozvoje a vzdělávání florbalových oddílů. Nyní je vypsáno 11 akcí napříč celou republikou a jedná se již o jejich pátou vlnu od spuštění projektu v září roku 2017. Celkově tak v rámci projektu proběhlo nebo proběhne více než 50 vzdělávacích akcí.

Nejčastěji se mezi realizovanými tématy objevuje Práce s rodiči, kterou nově lektorují Lukáš Grundler (FB Hurrican Karlovy Vary), Vítězslav Carda (Sokol Brno I) a Gabriela Úlehlová (Bulldogs Brno). Seminář o možnostech využití softwarových nástrojů pro řízení klubu povede Michal Majer (FBC Přerov). Dále proběhnou již tradiční témata, ke kterým patří Organizace tréninkového procesu, Sociální sítě a propagace a Spolupráce se školami a nábory.

Semináře probíhají napříč regiony v závislosti na poptávce oddílů, která byla v předchozích ročnících zjišťována, ale také na dostupnosti lektorů jednotlivých témat. Akce jsou určeny pro všechny členské oddíly Českého florbalu a jejich členy, kteří mají o dané téma zájem. Je tedy vítána účast dalších osob – nejen sekretářů oddílů a přímých účastníků Projektu komplexního rozvoje oddílů.

Přehled aktuálně vypsaných vzdělávacích akcí pro oddíly naleznete v kalendáři akcí – typ akce „seminář vzdělávání oddílů“. Přihlašování je možné individuálně i prostřednictvím sekretáře Vašeho oddílu. V případě naplnění kapacity akce nebude navyšována její kapacita. Zároveň bude umožněna účast maximálně 2 zástupcům z jednoho oddílu. Témata seminářů, u kterých bude patrný zvýšený zájem, mohou být vypsána v rámci jarní části sezóny.

V případě, že chcete navrhnout konkrétní téma, které by Váš oddíl uvítal, využijte odpovědní formulář nebo můžete kontaktovat rozvojové pracovníky přímo ve Vašem regionu. Témata sportovního charakteru pro semináře trenérů nadále komunikujte s regionálním metodikem. Získané tipy nebo přímo poptaná témata budou použity pro zpřesnění dalšího plánování seminářů v regionech v jarních měsících roku 2020.

Obrázek