{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


SETKÁNÍ KAPITÁNŮ SE BLÍŽÍ. PRO ŽENY BUDE PREMIÉROVÉ

Obrázek ke článku
2. 8. 2019

Čtrnáctka kapitánů družstev Superligy mužů si opět po roce dá dostaveníčko v hlavním městě. Ve středu 7. srpna však nebudou sami, letos se k nim připojí také dvanáct kapitánek ženských extraligových týmů. Pomyslně tak odstartují novou sezónu 2019/2020.

Předsezónní setkání kapitánů a kapitánek je společný projekt napříč superligovými a extraligovými kluby. Loňský ročník určil jednu komunikační linku celé Superligy a jen potvrdil ochotu jednotlivých klubů společně komunikovat a podílet se tak na zvyšování hodnoty nejen svého klubu, ale také celé soutěže. Letos se k podobnému kroku chystají také týmy Extraligy žen.

Po úvodním pózování před objektivy fotoaparátů a kamer čeká na zástupce oddílů elitní mužské a ženské soutěže společný program, kde se dozvědí veškeré novinky k nadcházející sezóně. Vybraní kapitáni a kapitánky se posléze odeberou k natáčení materiálů pro sportovní kanál České televize ČT sport.


Kapitán mistrovských Vítkovic Tomáš Sladký:

„Setkání kapitánů je skvělá akce, která s sebou přináší hned několik pozitiv. Kromě parádních fotek, audio a video materiálu pro celoroční potřeby Českého florbalu je to skvělá příležitost k neformálním konverzacím s kapitány ostatních týmů mimo hřiště a následně také k trochu formálnější diskusi se zástupci vedení Českého florbalu o celkovém vývoji našeho sportu. Budu rád, když se i letos debata zvrhne v živelnou mlýnici názorů především se sportovní tématikou!“


Roman Urbář, manažer úseku marketingu a komunikace:

„Uspořádat setkání kapitánů bylo tématem delší dobu po vzoru švédské SSL a diskutovali jsme jej s kluby, nejvíce s Davidem Podhráským z Chodova. Finální koncept vznikl v rámci projektu podpory marketingu a komunikace superligových oddílů na základě shody komunikačních pracovníků všech klubů, a i jejich poptávky po kvalitním obsahu ke komunikaci celé soutěže. První ročník se povedl jak z pohledu výstupů, tak i díky podnětné diskusi všech přítomných o širším pohledu nejen v rámci Superligy, ale i vývoje florbalu obecně. Chceme na něj navázat a získat zajímavý a kvalitní obsah i letos, navíc klubům poskytneme veškeré výstupy pro využití v rámci komunikace. Nově jsme na základě pozitivní zkušenosti zařadili i setkání kapitánek Extraligy žen a věřím, že i ženské kluby se k této akci postaví stejně zodpovědně a bude tak prostor pozvednout i výstupy v rámci elitní ženské soutěže. Je to pro nás důležitá platforma pro komunikaci a zpětnou vazbu, protože jsme si minulý rok vyzkoušeli, že vzájemná diskuse obohatí obě strany v tématech spojených se Superligou a dodá komplexní informace a pohledy na vybraná témata.“

Obrázek