{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


ŠITBOŘICE ZLOMILY JIHLAVU A POSTUPUJÍ

Obrázek ke článku
11. 3. 2018

Do rozhodujícího duelu dospěla jediná série úvodního kola play off ve východní části první ligy. Šitbořice si však ve třetím utkání počínaly až na část v prostřední periodě suverénně a Jihlavu porazily 8:2. Celkově ovládly sérii 2:1 na zápasy a mohou se těšit na čtvrtfinále.

8 : 2
1. část
2. část
3. část
ProdlouženíOdehráno
2:02:24:0 -:-
Branky: 11. Veronika Martincová, 16. Sabina Mátlová, 24. Jindra Žáčková, 38. Kateřina Slezáková, 41. Tereza Baranová, 46. Petra Drápalová, 49. Tereza Baranová, 59. Pavla Manová - 24. Anna Běhounková, 31. Anna Běhounková

Aligátorky si vybojovaly potřebný náskok během necelých pěti minut v úvodní části, o který však málem přišly. Po obrátce stran se Jihlava vzchopila a snížila na rozdíl jedné branky, čímž na chvíli zdramatizovala zápas.

Domácím se však podařilo uklidnit ještě do přestávky, když jim dvoubrankové vedení vrátila přesnou střelou Slezáková. Definitivní zlom v utkání přišel na startu závěrečné periody, kdy Šitbořice třikrát udeřily a Jihlava již neměla žádné síly k náboru.

Hostující celek sice ještě v závěru trefil tyčku, ale to bylo všechno. Osmý gól Šitbořic, kterým zároveň stvrdila postup svého týmu přidala 68 sekund před koncem zápasu Manová. „Po téhle sérii jsem zestárl tak o deset let. Z naší strany výborný zápas, konečně jsme začali proměňovat šance,“ netajil se domácí kouč Hála.

Šitbořice - SK Jihlava 8:2 (2:0 2:2, 4:0)     Konečný stav série: 2:1

Obrázek