{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

SOBOTA PATŘILA HOSTŮM, NEDĚLE ZASE DOMÁCÍM TÝMŮM

Obrázek ke článku
19. 12. 2017

Poslední hrací víkend v roce 2017 má za sebou i Divize C. Zatímco v sobotních duelech brali body v drtivé většině hosté, tak v neděli vyhrávali především domácí celky, kterým shodně stačilo na vítězství devět branek.

Jediným celkem, který dokázal v obou případech uspět na hřištích soupeřů, se staly Dačice. V obou případech vyhrály 9:6. Zatímco v duelu s Pískem rozhodly o vítězství až s příchodem závěrečné části, tak proti Táboru dominovaly v prvních dvou třetinách, kdy si vypracovaly vedení 8:3 a poté už si pouze hlídaly výsledek. Díky šesti bodům se navíc vrátily do boje o první místo, poněvadž Hradec Králové  v Přelouči a nenavázal na předchozí úspěch ve Všestarech.

Orli z Přelouče se stali jediným týmem, který si ponechal všechny body v domácí hale. Kromě povedeného zaskočení Hradce Králové následně porazili i Rtyni v Podkrkonoší a díky šesti bodům výrazně odskočili pásmu sestupu. Doma se dařilo i Pacovským Honzíkům. Nejprve sice padli s Litomyšlí po prodloužení, ale následně si spravili chuť vysokou výhrou nad Vysokým Mýtem a to zejména díky šestibodovému přínosu Buřiče (4+2) a Doubka (2+4).

Peaksport zvítězil po Pacově i v Jihlavě a také on ještě může hodně promluvit do boje o play-off. Hodně rozpačitý víkend zažila Chrudim. Sice nejprve vyhrála v Písku a poslala ho místo sebe na poslední místo i díky pětibodovému Kofroňovi (3+2), vzápětí však vysoko v Táboře.

Výsledky 12. kola

Tábor – Dačice 6:9
Písek – Chrudim 5:11
Jihlava – Vysoké Mýto 7:6 po prodloužení
Pacov – Litomyšl 5:6 po prodloužení
Přelouč – Hradec Králové 9:6
Všestary – Rtyně v Podkrkonoší 9:6

Výsledky 13. kola

Všestary – Hradec Králové 6:7
Přelouč – Rtyně v Podkrkonoší 11:8
Jihlava – Litomyšl 4:6
Písek – Dačice 6:9
Pacov – Vysoké Mýto 9:4
Tábor – Chrudim 9:4

​​

Obrázek