BULLDOGS MAJÍ PRVNÍ BODY! PŘEDVEDLY OBRAT PROTI STARTU

26. 11. 2021

V dohrávce 11. kola Extraligy žen proti sobě nastoupily celky Startu98 a brněnských Bulldogs. Ve vedení sice byly domácí florbalistky z Prahy, Bulldogs však předvedly obrat v podání tří branek v řadě a vybojovaly tak úplně první body v této sezoně.

FAT PIPE Tigers Start98 Kunratice – Bulldogs Brno 2:3p (0:0, 2:0, 0:2, 0:1)

Infarktové utkání se událo v pražské hale na Jižním Městě, kde domácí přivítaly Bulldogs Brno. Poslední celek tabulky dosud v této sezoně nezískal ani bod, v pátečním zápase ale předvedl, co v něm je, když se ze ztráty 0:2 dostal až na celkovou výhru 3:2 po prodloužení.

Všechny tři brněnské branky přitom vsítily hráčky, jejichž křestní jména začínají na písmeno A – Anna Machálková započala obrat v čase 40:59, v 51. minutě bylo srovnáno z hole Anety Koláčkové a v nastaveném čase rozhodla o bodu navíc pro svůj celek Andrea Plavcová.

Branky: 22. Škorpová, 34. Kovaříková - 41. Machálková, 51. Koláčková, 62. Plavcová. Rozhodčí: Václav Patera - Lukáš Starý. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. Diváci: 53. Zásahy brankářek: Kristýna Karli 8 - Jana Prátová 33. | ONLINE | OHLASY