OSTRAVA ZDOLALA OLOMOUC I PODRUHÉ, DALA DESET BRANEK

19. 11. 2021

Poslední zápas před reprezentační pauzou obstarala v Extralize žen dohrávka 8. kola mezi Ostravou a Olomoucí. Středeční klání skončilo jasným triumfem celku z třetího největšího města republiky, který si i v páteční odvetě zapsal poměrně klidné vítězství.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava – FBS Olomouc 10:3 (3:0, 3:1, 4:2)

Domácí florbalistky se dostaly velmi brzy do vedení, už po 67 vteřinách využila přesilovku Mlejnková. O pár minut později se dvěma góly během půl minuty blýskla Bačová, která na začátku druhé periody dovršila hattrick. Posléze sice snížila Hegingerová, ale Vrlíková záhy vrátila čtyřgólový náskok na florbalky FBC.

Ostravský celek i nadále výsledkově dominoval a postupně své skóre navyšoval. Dařilo se mu v přesilovkách – svěřenkyně Jakuba Robenka se totiž proměnily všechny tři, které jim Olomouc nabídla. Hanačkám se povedlo v posledních minutách alespoň kosmeticky výsledek upravit.

Branky: 2. Mlejnková, 10. Bačová, 10. Bačová, 21. Bačová, 30. Vrlíková, 39. Bačová, 46. Bínová, 46. Rybičková, 55. Bínová, 59. Urbášková – 29. Hegingerová, 52. Suchánková, 60. Řeháková. Rozhodčí: Petřík – Podlesný. Vyloučení: 2:3. Využití: 3:0. Diváků: 50. Zásahy brankářů: Tomšová 12 – Dlouhá 19. | ONLINE | VIDEO | OHLASY