​​​​

SPARTA SKÓROVALA AŽ V POSLEDNÍ MINUTĚ, BOHEMIANS OTOČILI BITVU S LIBERCEM

18. 11. 2019

První den nového týdne přinesl skvělou podívanou v hlavním městě. Chodov přestřílel Spartu jasně 7:1, když jedinou branku inkasoval až v závěrečné minutě hry. Bohemians se ale museli výrazně snažit, když překlápěli vývoj klání na svou stranu ze stavu 1:4.

Okolo tří stovek diváků dorazilo na skvělý zápas mezi Chodovem a Spartou. Oba celky předváděly rychlý florbal plný zajímavých akcí, avšak se šťastnějším koncem na straně domácích, kteří se dostali v první třetině do třígólového vedení. Ačkoliv sparťané uhráli se svými soupeři bezbrankovou remízu ve druhé části, muži z Jižního Města přidali další zásahy v závěrečné dvacetiminutovce, z toho tři trefy padly při power-play. Famózní výkon předvedl také brankář Michal Rebro, jemuž zničili čistý štít florbalisté Sparty až v poslední minutě utkání.

Do sportovní haly pražské Slavie přišlo šest set florbalových příznivců, kteří sledovali přestřelku mezi Bohemians a Libercem. Severočeši vstoupili do večerního střetnutí velmi dobře, když vedli už 1:4. Náskok si udrželi taktéž ve druhé periodě, avšak poslední třetinu si podmanili Pražané. Ti v poslední minutě rozhodli o svém vítězství a připsali si tak do tabulky plný počet bodů. Liberec zůstává předposlední.