{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

STÁHNĚTE SI NOVOU APLIKACI ČESKÝ FLORBAL

Obrázek ke článku
18. 9. 2017

Uživatelé chytrých mobilních zařízení s operačními systémy Android a iOS si od pondělí 18. září mohou zdarma stáhnout novou mobilní aplikaci, kterou Český florbal přináší společně se svým partnerem T-Mobile. První verze aplikace s názvem Český florbal je dostupná na Google Play a AppStore a uživatelé se mohou na jejím dalším vývoji podílet svojí zpětnou vazbou.

Již v září minulého roku avizoval tehdy nový partner Českého florbalu, že přinese nejen fanouškům užitečný nástroj. Svůj slib T-Mobile na prahu nové sezóny plní a již nyní si můžete zdarma stáhnout první verzi aplikace, která nabídne nejen výsledkový servis, ale také zpravodajství či statistiky z aktuální sezóny.

Díky aplikaci, která nabízí rovněž personalizaci, mohou uživatelé sledovat své oblíbené týmy a hráče nejen v elitních úrovních, ale také ve všech téměř dvou stovkách ligových soutěží, které Český florbal organizuje. Mladí florbalisté tak mohou mít v hledáčku své vzory, fanoušci sledovat boje o titul, zatímco rodiče budou mít přehled o každém zápasu nebo dokonce i gólu svých ratolestí.

Zpětnou vazbu můžete vývojářům poskytovat na e-mailu aplikace@t-mobile.cz na který se můžete dostat i přímo v aplikaci a to v sekci Nastavení, záložka O aplikaci. Kompletní informace o aplikaci najdete na www.ceskyflorbal.cz/app

​​

„Mám radost, že můžeme ve spolupráci s českým florbalem představit unikátní aplikaci, která bude sloužit nejen fanouškům, ale i samotným hráčům. Těší nás, že tak pomůžeme dalšímu rozvoji florbalu a věříme, že se aplikace stane využívaným nástrojem pro celou florbalovou komunitu,“ prohlásil ředitel marketingové komunikace T-Mobile Jan Stanko.

„Již na začátku našeho partnerství byla úvaha společně vyvinout aplikaci pro všechny florbalové nadšence. Děkujeme T-Mobilu za podporu, myslíme si, že již startovací fáze aplikace nabídne fanouškům velice slušný servis a navíc jsme připraveni aplikaci společně vylepšovat i nadále,“ řekl prezident Českého florbalu Filip Šuman.

T-Mobile připravuje mobilní aplikace jako součást svých sponzoringových aktivit pravidelně. Potřetí v řadě se mohou na speciální olympijskou aplikaci těšit všichni sportovní fanoušci při zimních Hrách v Koreji. Bude opět zdarma a nabídne zpravodajství, olympijská videa, ale také zcela exklusivní obsah.

Obrázek