{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

STARŠÍ ŽÁKYNĚ SLOVENSKA UKÁZALY SVOU KVALITU

Obrázek ke článku
25. 5. 2019

Dalšími zápasy pokračuje turnaj regionálních výběrů na ČPP Aréně v Ostravě. Ve výborné atmosféře jsou k vidění skvělé výkony hráček. To vše aktuálně probíhá pod dohledem reprezentačního trenéra juniorek, Tomáše Martiníka. ​

Slovenky se v zápase proti Karlovarskému a Plzeňskému kraji představily v dobrém světle

Své první vystoupení mají za sebou i výběry Slovenska a KVaPL kraje. Zahraniční účastník turnaje ukázal svou kvalitu a střeleckou pohotovost. Třemi kanadskými body za branku a dvě asistence přispěla k výhře 7:2 Katarína Talpašová.

Olomoucký a Moravskoslezský kraj zvítězil i podruhé

Dramatický zápas, který nabídl tvrdé souboje a hezké kombinace. Nakonec si tři body do tabulky za výhru 5:2 i s podporou fanoušků připsal domácí výběr starších žákyň. V posledním zápase bude Olomoucký a Moravskoslezský kraj bojovat o první místo v tabulce.

Nejlepší hráčka OLaMS, Středulová Adriana, výstižně popsala dění v zápase: „Zápas byl rychlý, tvrdý, ale zaslouženě jsme vyhrály.“

Ústecký a Liberecký kraj vybojoval důležité tři body

Z pohledu postupových ambicí se odehrál důležitý zápas mezi USaLB kraje a HKaPA krajem. Zápas byl dramatický až do samotného konce. Více branek dokázal vstřelit Ústecký a Liberecký kraj a po druhém vítězství v poměru 4:2 tak má nakročeno do bojů o medaile.

Trenérka HKaPA kraje Markéta Kosová byla po utkání přesto spokojená: "Z naší strany mnohem lepší zápas. Věřím, že ve třetím zápase už vyhrajeme."

​​

Obrázek