{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

STREET FLOORBALL LEAGUE JE ZPĚT! ZAČÍNÁ SE V PARDUBICÍCH

Obrázek ke článku
21. 6. 2022

Už popáté se koná velká letní akce. Startuje turnajová série Street Floorball League, která má první zastávku v Pardubicích. Hraje se v neděli 26. června, kdy na účastníky čeká vedle zápasů i bohatý doprovodný program.

Úvodní destinace zůstává totožná jako loni. Také před rokem se začínalo v Pardubicích na třídě Míru, kam opět přijede 24 družstev rozdělených do šesti skupin po čtyřech. Top dva celky z každé skupiny a čtveřice nejlepších ze třetích příček potom postupují do osmifinále. Všechny duely mají hrací čas 12 minut.

Pro týmy je důležité se před turnajem dostavit k registraci. Na akcích Street Floorball League se registrace vždy otevírá v 9.30, aby nejpozději do hodiny začalo první utkání. Zároveň platí, že pokud družstvo k registraci nepřijde, bude z turnaje vyřazeno. Pokud se některému týmu cokoliv přihodí a nebude moct dorazit, nahlásí info na streetfloorball@ceskyflorbal.cz.

A o jaké ceny se hraje? Pamětní medaile poputují ke všem účastníkům, nejvýše umístěné tři celky pak získávají věcné ceny z fanshopu Českého florbalu, poukázky do fanshopu nebo piva hlavního partnera pivovaru Holba. Vítězové turnaje navíc ještě dostanou poukázku na florbalové vybavení v hodnotě 10 000 korun a vstupenky na světový šampionát mužů, jenž se koná v listopadu ve Švýcarsku. Na cenu se může těšit i nejlepší střelec turnaje.

Z doprovodného programu vyniká soutěž s partnerem ČEPS, při níž půjde na místě vyhrát dres národního týmu. Do aktivit se zapojí také lokální pořadatel SOKOLI PARDUBICE, u jehož stánku si bude možné vyzkoušet střelbu na rychlost a pro děti bude připraveno malování na obličej. Na místě sice nebude stánek fanshopu Českého florbalu, ale lze čerpat slevy pro účastníky a návštevníky Street Floorball League.

Nápojový stánek hlavního partnera pivovaru Holba nabídne alkoholické či nealkoholické pivo, ale i malinovku. Veškeré nápoje se budou podávat v rámci pokračujícího projektu udržitelnosti do vratných kelímků. Jídlo obstará Bageterie Boulevard, jež představí speciální menu ku příležitosti Street Floorball League.

Turnajová série zároveň pomůže charitativnímu účelu. Český florbal opět naváže na fungující spolupráci s nadací Haima, která pomáhá onkologicky vyléčeným dětem k návratu zpět do běžného života. Každý vratný kelímek vhozený do speciálního boxu přinese nadaci na její konto 50 korun.

Dorazte si i vy užít pohodovou letní atmosféru do Pardubic! Hraje se v neděli 26. června od dopoledních hodin na třídě Míru. Kompletní informace o turnajové šňůře naleznete na stránkách projektu www.streetfloorball.cz.

Obrázek