{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

STREET FLOORBALL LEAGUE TÁHNE, NEVÁHEJTE S REGISTRACÍ

Obrázek ke článku
17. 5. 2021

Hned tři pořadatelská města Street Floorball League hlásí, že kapacita 24 týmů byla naplněna. To však neznamená, že své štěstí nemůžete v Pardubicích, Brně a Českých Budějovicích i tak. Stále máte možnost zapsat své družstvo na čekací listinu a doufat, že se nějaké místo uvolní.

Velký zájem o účast na nyní už tradičním turnaji pod širým nebem je i v Praze, pár volných míst ale stále zbývá. Registrovat se nadále můžete i do turnajů v Ústí nad Labem a v Ostravě.

Florbalová pouť začně ve druhé polovině června v Pardubicích, poté bude následovat přesun do Ústí nad Labem, kde se Street Floorball League představila naposledy při své premiéře v roce 2018. V červenci pak speciální florbalová akce rozzáří Prahu. Loni si dala pauzu, letos se ale do české metropole vrací ve velkém stylu. Další zastávky? Brno, Ostrava a závěrečný turnaj v Českých Budějovicích.

Florbal se vrací, zapoj se i ty! #NaFlorbal

Všechny turnaje budou probíhat za dodržení veškerých bezpečnostních a hygienických opatření. Organizátoři mohou v případě nutnosti využít náhradní termíny. Akce se mohou zúčastnit jen hráči starší patnácti let. Tým může být dívčí, chlapecký i smíšený. U mužských účastníku ale platí podmínka, že v uplynulé sezoně nenastoupili v superlize nebo 1. lize. Brankáře tentokrát nepotřebujete, hraje se ve formátu 3 na 3 na malé brány.

Pro uskutečnění turnaje je potřeba registrace aspoň 12 týmů, o úspěšné a rychlé naplnění kapacit však nebývá - a není - nouze. Turnaj bude probíhat za dodržování nastavených hygienických podmínek, ale to nikomu nebrání si užít skvělou akci s partou přátel na čerstvém vzduchu. 

Týmové startovné činí 1 000 korun. Bližší informace a pravidla najdete ZDE. Registrovat svůj tým je možné ZDE

LOKALITY A TERMÍNY TURNAJE

  • Pardubice – 20. 06. 2021
  • Ústí nad Labem – 26. 06. 2021
  • Praha – 11. 07. 2021
  • Brno – 17. 07. 2021
  • Ostrava – 15. 08. 2021
  • České Budějovice – 21. 08. 2021

​​

Obrázek