{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


STUDIO FLORBAL: PREMIÉRA SPECIÁLNÍHO LIGOVÉHO PŘENOSU

Obrázek ke článku
13. 2. 2020

Nadcházející víkend s sebou přináší hned dvojitou porci superligového florbalu. Florbalisté elitní soutěže totiž mají před sebou dvě kola za sebou – ve čtvrtek/pátek a v neděli. Kromě velké porce nejlepšího českého florbalu se fanoušci, kteří sledují zápasy z domácího prostředí, mohou těšit na speciální přenos v rámci videoplatformy Českého florbalu.

Nedělní kolo startuje v 17 hodin, už patnáct minut před pátou hodinou ale budou moci diváci u počítačů naladit speciální vysílání. Standardní přenosy ze superligových bojišť totiž doplní komentované STUDIO FLORBAL. Tento nový formát bude poprvé vyzkoušen právě v rámci souběhu více utkání v neděli a nabídne kromě soustředění se na hlavní zápas dne také pokrytí aktuálně probíhaného superligového kola. Studiem provede Jiří Kalemba, který moderoval například MS ve florbale 2018 či Superfinále 2019, současně komentuje a pracuje pro ČT. Florbalovým expertem ve studiu bude Jiří Jakoubek, kouč juniorských mistrů světa z roku 2019 a samotné utkání bude komentovat Martin Kozák, který pravidelně komentuje florbalové přenosy na ČT. 

STUDIO FLORBAL se primárně bude soustředit na utkání na čele tabulky mezi Mladou Boleslaví a Spartou. Vedle toho ale nabídne rozšířený obsah jak k samotnému zápasu, tak umožní nakouknout i na další superligová hřiště a aktuálně hraná utkání. Paralelně s tímto utkáním totiž budou probíhat další tři zápasy superligy, dvě utkání pak odstartují v průběhu.

„Jsem rád, že se nám po mnoha jednáních povedlo uvést tento projekt v život, protože první myšlenky na toto zpracování florbalu na videoplatformě padly již před více než rokem. Věřím, že to je krok k větší atraktivitě pro florbalové fanoušky a studio nabídne rozšířený a ucelený pohled na celé kolo superligy včetně zajímavého florbalového hosta v pozici experta. Bude to první komplexní vysílání v rámci florbalu, takže věříme, že se naplánované věci povedou a ukáže nám to i cestu co případně zlepšit do budoucna,“ komentuje novinku Roman Urbář, ředitel marketingu a komunikace Českého florbalu. 

V plánu po premiérovém vysílání je minimálně pokrytí posledního kola základní části v neděli 1.3. společně s analýzou a přenosem Výběru soupeřů pro play-off. 


NEDĚLE 16. ÚNORA

SUPERLIGA FLORBALU

17:00 Boleslav - Sparta online | videoSTUDIO FLORBAL - od 16:45

17:00 Chodov - Vinohrady online | video

17:00 Česká Lípa - Bohemians online | video

17:00 Black Angels - Hattrick online | video

18:00 Vítkovice - Tatran online | video

18:00 Liberec - Pardubice online | video

Obrázek