{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


SUPERFINÁLE 2019 OPĚT V OSTRAVĚ, VSTUPENKY V PRODEJI

Obrázek ke článku
18. 10. 2018

Český florbal se v dubnu po roce vrátí do OSTRAVAR ARÉNY, a to v rámci v pořadí už osmého Superfinále 2019, které opět určí nejlepší celky florbalové Tipsport Superligy a Extraligy žen. Termín druhého ostravského superfinále je stanoven na 14. dubna 2019, vstupenky jsou ale už nyní k dispozici v síti Ticketportal.

Oba souboje o titul mistrů a mistryň České republiky za doprovodu fantastické atmosféry, kterou v OSTRAVAR ARÉNĚ vytvořilo více než osm tisíc florbalových fanoušků, byly vyrovnané až do samého konce utkání. O vítězství domácích Vítkovic a Mladé Boleslavi rozhodly až branky v prodloužení a o dramatické momenty ve vrcholných utkáních českých nejvyšších soutěží nebyla nouze.


Florbalu je v Ostravě dobře, o čemž svědčí i dvojitá účast zástupců tohoto města mezi finalisty. Proto se do arény, která pamatuje i významné momenty mezinárodního florbalu, rád vrací!


Finalisté si účast v Superfinále 2019 vybojují až v jarním play-off, florbaloví příznivci si ale své místo v OSTRAVAR ARÉNĚ mohou zajistit už teď. 


Fanoušci mohou vybírat ze dvou cenových kategorií - 350 Kč a 250 Kč. Stejně jako v předchozích letech bude možné vstupenky objednat pomocí služby Hometicket a vytisknout si je v pohodlí domova či je možné využít prodejní místa v síti Ticketportal.

Vstupenky zde

Podívejte se, jak vypadalo historicky první ostravské Superfinále 2018:

Obrázek