{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


SUPERFINÁLE SE VRACÍ DO O2 ARENY, VSTUPENKY V PRODEJI!

Obrázek ke článku
3. 12. 2019

Vrchol ligové sezóny Superfinále se po dvou báječných letech v ostravském prostředí vrací do největší sportovní arény v České republice. V neděli 19. dubna 2020 se o tituly superligových mistrů a extraligových mistryň bude bojovat v pražské O2 ​areně. Vstupenky na tento florbalový svátek je však možné pořídit již nyní. Třeba jako nezapomenutelný zážitek pod vánoční stromeček.

V pořadí již deváté Superfinále florbalu se po dvou letech v ostravské OSTRAVAR ARÉNĚ vrací zpět do hlavního města.

Do bojů o nejvyšší metu české ligové scény zbývá ještě několik měsíců, už nyní si ale florbaloví fanoušci můžou zajistit v síti ticketmaster.cz a ticketportal.cz vstupenky do O2 areny. Největší výhodou brzkého nákupu je možnost vybírat z těch nejlepších míst v preferované cenové kategorii.

Ty jsou pro Superfinále 2020 celkem čtyři. V současné chvíli je možné zakoupit vstupenky do kategorií I, II a III. Kategorie IV se otevře v průběhu předprodeje podle naplnění ostatních kategoriích.

Vstupenky jsou mimo jiné vhodnou variantou vánočního dárku formou zážitku, na hřišti v aréně pro tisíce diváků se totiž předvedou ti nejlepší čeští florbalisté a florbalistky. 

Cenové kategorie vstupenek na Superfinále 2020

Kompletní informace o vstupenkách na Superfinále 2020 najdete na: www.ceskyflorbal.cz/superfinale/vstupenky


Obrázek