{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

SUPERFINALISTÉ SE MOHOU TĚŠIT NA FANOUŠKY NA TRIBUNÁCH

Obrázek ke článku
8. 6. 2021

Díky rozvolnění vládních opatření budou mít kluby, které si vybojovaly účast v superfinále, možnost přivést své fanoušky do haly a umožnit jim společně zažít vyvrcholení netradiční sezony. S ohledem na oficiálně povolenou diváckou kapacitu nebude, bohužel, možné uvolnit vstupenky do veřejného prodeje.

Superfinále florbalu hostí pražská UNYP Arena, která může být zaplněná zhruba z poloviny. Na jednání Vlády České republiky ze dne 7. června bylo rozhodnuto o navýšení maximální kapacity na 1000 diváků ve vnitřnich prostorách, přičemž smí být zaplněno maximálně 50 procent kapacity. To potvrzuje scénář, se kterým organizátoři pracovali, a současně umožňuje mít v hale nižší stovky diváků.

Cílem letošního superfinále bylo od začátku především umožnit ho sledovat fanouškům alespoň na obrazovkách České televize. Ten se povedlo naplnit i v extrémně sportovně nabitém období a obě utkání budou ke zhlédnutí na digitálních kanálech a v programu ČT sport. „Jsme moc rádi, že je možnost v omezené míře přivést na akci i diváky a chceme vytvořit co nejlepší možnou atmosféru pro zúčastněné týmy. Po splnění základních smluvních závazků rozdělíme dostupnou kapacitu mezi superfinalisty," vysvětluje Roman Urbář, ředitel marketingu a komunikace Českého florbalu. Více o důvodech rozhodnutí přesunu superfinálového dne do UNYP Areny čtěte zde.  

Od oznámení možnosti odehrát superfinále před diváky registruje Český florbal velký zájem o vstupenky, nicméně vzhledem k principu rozdělení kapacity mezi hosty a kluby nebudou k dispozici vstupenky pro volný prodej.

O atmosféru Superfinále florbalu 2021 ale fanoušci nepřijdou. Budou ji moci nasát nejen z přenosu na České televizi, ale také skrze sociální sítě a web Českého florbalu, kde na fanoušky už od pátečního odpoledne čeká celá řada zajímavostí ze zákulisí vyvrcholení mužské a ženské elitní soutěže.

Zároveň ale nejsou ještě všechny naděje ztracené. Získat dvě vstupenky na Superfinále florbalu bude možné také díky spolupráci s mediálním partnerem – rádiem Evropa 2, na kterém o ně bude probíhat soutěž v týdnu před konáním SFF.

​​

Obrázek