{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

SUPERLIGA, EXTRALIGA A 1. LIGA NABÍDNOU DALŠÍCH PĚTADVACET DUELŮ

Obrázek ke článku
21. 9. 2019

Od pátku do neděle se opět na plné obrátky roztočí kola Superligy florbalu, Extralig žen a 1. ligy mužů. Kompletní program naleznete v níže. ​​​

Program 2. kola Superligy florbalu

sobota 21. 9. 18:00
Sokoli Pardubice – FBC 4CLEAN Česká Lípa (SH Dašická Pardubice) 11:5

sobota 21. 9. 19:30
TJ Sokol Královské Vinohrady – Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE (TJ Sokol Vinohrady) 5:7

neděle 22. 9. 17:00
FbŠ Bohemians – FAT PIPE FLORBAL CHODOV (SH Děkanka) video / online

neděle 22. 9. 17:00
Tatran Teka Střešovice – BLACK ANGELS (STODOLA Aréna Střešovice) video / online

neděle 22. 9. 17:00
ACEMA Sparta Praha – FBC ČPP OSTRAVA (Aréna Sparta) video / online

neděle 22. 9. 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno – Technology Florbal MB (SH Maloměřice) video / online

neděle 22. 9. 18:00
FBC Liberec – 1. SC TEMPISH Vítkovice (SH Dukla Liberec) video / online


Program 2. kola Extraligy žen

pátek 20. 9. 19:00
1. SC TEMPISH Vítkovice – K1 Florbal Židenice (SC Dubina Ostrava) 13:2

pátek 20. 9. 19:00
Ivanti Tigers Jižní Město – FAT PIPE FLORBAL CHODOV (SH Jižní Město) 3:12

pátek 20. 9. 19:30
FBS Olomouc – FBC ČPP OSTRAVA (SH Čajkaréna Olomouc) 1:10

pátek 20. 9. 20:00
KM automatik FBK Jičín – Crazy girls FBC Liberec (Sportovní areál Jičín) 8:4

pátek 20. 9. 20:00
Bulldogs Brno – FbŠ Bohemians (SH SportPoint Brno) 4:6

pátek 20. 9. 20:30
Panthers Praha – Tatran Střešovice (SH ZŠ Rudná) 3:7


Program 3. kola Extraligy žen

neděle 22. 9. 14:00
FbŠ Bohemians – 1. SC TEMPISH Vítkovice (SH Děkanka) video / online

neděle 22. 9. 14:00
Tatran Střešovice – Bulldogs Brno (STODOLA Aréna Střešovice) video / online

neděle 22. 9. 15:00
Crazy girls FBC Liberec – Ivanti Tigers Jižní Město (SH ZŠ Dobiášova Liberec) video / online

neděle 22. 9. 17:00
K1 Florbal Židenice – FBS Olomouc (MSH Vodova Brno) video / online

neděle 22. 9. 17:00
FBC ČPP OSTRAVA – KM automatik FBK Jičín (ČPP Aréna Ostrava) video / online

neděle 22. 9. 18:00
Panthers Praha – FAT PIPE FLORBAL CHODOV (SH ZŠ Rudná) video / online


Program 3. kola 1. ligy mužů

sobota 21. 9. 18:00
TJ Znojmo LAUFEN CZ – Florbal Exelsior Havířov (SH TJ Znojmo) 4:3pn

sobota 21. 9. 18:30
Florbal Ústí – Bulldogs Brno (SC SLUNETA Ústí n./L) 5:7

sobota 21. 9. 18:45
FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice – Z.F.K. AQM Petrovice (SH ZŠ Kunratice) 9:7

sobota 21. 9. 19:00
Kanonýři Kladno – TJ Sokol Jaroměř (SH BIOS Kladno) 8:2

sobota 21. 9. 19:30
1. FBK Rožnov p/R – Sokol Brno I EMKOCase Gullivers (SH SŠIEŘ Rožnov p. R.) 3:4

neděle 22. 9. 18:00
FB Hurrican Karlovy Vary – FBC Štíři Č. Budějovice (HMS Karlovy Vary) video / online

​​

Obrázek