{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

SUPERLIGOVÉ STUDIO FLORBAL STARTUJE V 15:45

Obrázek ke článku
24. 1. 2021

Na neděli si florbalová Livesport Superliga připravila specialitu, 21. kolo totiž bude doprovázet Studio florbal s Martinem Kozákem a Jaroslavem Berkou, které najdete na videoplatformě Českého florbalu. Hlavním utkáním studia bude souboj Ostravy proti Tatranu.

STUDIO FLORBAL SLEDUJTE ZDE

Poprvé v nové sezoně bude víkendový program nejvyšší mužské soutěže pokrývat Studio florbal. Obsahem vysílání, které startuje v neděli 24. ledna v 15:45 hodin, budou nejrůznější analýzy a rozhovory. Studiem bude provázet moderátor Martin Kozák společně s expertem Jaroslavem Berkou, hlavním trenérem české juniorské reprezentace. Součástí studia na videoplatformě Českého florbalu bude přenos z utkání mezi Ostravou a Tatranem Střešovice. 

Úvodní vzájemný duel Ostravy s Tatranem v probíhajícím ročníku měl poměrně jednoznačný průběh. Na konci listopadu sice domácí Střešovice nezachytily začátek utkání a rychle prohrávaly o dva góly, jenže pak spustily kanonádu a připsaly si nakonec pohodlný triumf 11:3.

Jedná se o historicky třetí vysílání Studia florbal. První mělo premiéru loni v únoru, druhé pak přišlo na řadu o necelý měsíc později. 

Obrázek