{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​

TICHÝ KONČÍ V MLADÉ BOLESLAVI, VRACÍ SE DO ČESKÉ LÍPY

Obrázek ke článku
15. 1. 2021

Kádr Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav po ročním působení opouští Milan Tichý. Čerstvě osmadvacetiletý obránce se vrací do FBC 4CLEAN Česká Lípa, odkud v prosinci 2019 přicházel. 

Urostlý obránce v boleslavských barvách stihl 16 superligových zápasů: deset v minulé sezoně, kdy se stal nejproduktivnějším obráncem soutěže. A zbylých šest v probíhajícím ročníku.

„Milan s námi prožil po všech stránkách velmi složitý rok. Bohužel se úplně nepovedla Milanova adaptace na boleslavský program - i s ohledem na značně vyšší nároky našeho prostředí se Milan opakovaně potýkal se zdravotními problémy. Když na hřišti byl, snažil se odevzdat maximum, a za to mu patří dík. Slibovali jsme si víc, ale museli jsme jednat s ohledem na Milanovu aktuální pozici v týmu a především její další perspektivu. Ve svém věku a při svých kvalitách potřebuje pravidelně nastupovat a návrat do České Lípy je logickým krokem, na čemž jsme se s Milanem shodli. Věřím, že pro svůj staronový tým bude přínosem. S českolipským manažerem Štěpánem Slaným jsme se rychle domluvili,” říká generální manažer mladoboleslavského klubu Tomáš Pacák.

Tichý však nadále zůstává v Mladé Boleslavi životně. Do České Lípy za superligovým angažmá odtud dojíždí i řada dalších hráčů. „Rozcházíme se v dobrém, Milanovi přejeme hodně úspěchů a hlavně pevné zdraví,” dodává Pacák. 

„Angažmá v Boleslavi jsem bral jako další krok ve své kariéře, který bohužel kvůli zraněním a z toho plynoucího herního vytížení úplně nevyšel. Mrzí mě to, s florbalovou Bolkou se loučím v dobrém, klubu přeji co nejúspěšnější výsledky a věřím, že nyní pomohu České Lípě,” doufá Tichý. 

Obrázek