{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​

TRENÉR REPREZENTACE RADIM CEPEK A START98 SE DOMLUVILI NA SPOLUPRÁCI

Obrázek ke článku
11. 6. 2016

Ještě v březnu stál na střídačce juniorů Chodova, v dubnu ale spolupráce mezi ním a týmem z Jižního Města skončila. Start98 tak mohl oznámit, že se s Radimem Cepkem dohodl na spolupráci pro novou sezónu a nyní se jen čeká na schválení náplně činnosti ve Startu reprezentační komisí.

Radim Cepek nemá o nabídky na trénování nouzi. I když byl před rokem a půl ještě úzce spjat s pražským Chodovem, ozvalo se mu vedení Startu s vážnou nabídkou: „Za Radimem jsme s nabídkou přišli my. Nejednalo se o krátkodobé jednání, je to dlouhodobé. Řekl bych zhruba rok a půl," popisuje pro Český florbal předseda Startu Jiří Szebinovský.

Prostředí, do kterého Cepek přestupuje, mu není cizí. I nadále bude zastávat funkci jak u mužského, tak juniorského týmu. A dokonce stále v Praze. Akorát v jiném týmu a jiných ligách. „V juniorské kategorii si od něho slibujeme konsolidaci družstva, protože dlouhodobě v juniorech byly výsledky a trenérské zázemí komplikované a ne úplně dobré," pokračuje dále Szebinovský. Cílem spolupráce mezi juniory a Cepkem má být postavení konkureceschopného týmu, který by mohl hrát alespoň druhou ligu. 

Ambiciózní A tým mužů v uplynulé sezóně došel do semifinále první ligy, tam mu stopku vystavilo Kladno, které se společně s Libercem po roce vrací mezi florbalovou elitu. „Pokud jde o A-tým, slibujeme si zkušenosti, které nesporně má. A že je bude schopný přenést k nám."

Obrázek