{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


TRÉNINKY SE VRACÍ! CHOMUTOV DĚLÁ NÁBORY VENKU

Obrázek ke článku
3. 5. 2021

Sotva se rozvolnily podmínky pro trénování, Chomutov jich hned začal naplno využívat. Severočeský klub otevřel speciální venkovní arénu, kde si děti mohou naplno vyzkoušet florbal. Nábory se konají během celého května.

Florbal Chomutov patří k největším a nejúspěšnějším klubům v Česku. Opírá se o kompletní strukturu chlapeckých i dívčích družstev, co se týká mládeže. Nad nimi vyčnívají dospělé týmy mužů a žen, které nastupují ve druhých nejvyšší soutěžích. Chomutov tak sdružuje stovky aktivních členů, ať už jde o hráče, hráčky nebo trenéry.

Právě pro své členy vybudoval severočeský oddíl velký projekt. Stala se jím venkovní aréna pod širým nebem, jež nyní slouží k venkovním tréninkům. Hrací plocha je vytvořena ze speciálního umělého povrchu a hrát na ni mohou všichni členové klubu po dlouhé vynucené pauze. Nicméně hřiště není jen pro ně.

Venkovní aréna v ulici Cihlářská má sloužit také novým zájemcům o florbal. Centrum chomutovského klubu proto zve děti na pravidelné náborové tréninky, které se konají každou sobotu od 15 do 16 hodin, a to až do konce května. První z tréninků se tak již uskutečnil a vzbudil velký zájem.

Kdo může do chomutovské arény přijít? Dorazit mohou kluci i holky ve věku od pěti do dvanácti let (ročníky 2009-2016), samozřejmě v doprovodu svých rodičů. Zatímco dětem se budou věnovat profesionální trenéři, rodičům bude k dispozici vedení klubu. Všechny tréninky probíhají za dodržení všech opatření, jež jsou platná k datu jejich konání.

Venkovní hřiště se nachází ve sportovním areálu Cihla na adrese Cihlářská 4713. Stačí si vzít pouze sportovní oblečení a sálovou obuv.

​​

Obrázek