{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


TRÉNUJ DOMA: TRÉNUJ HLAVU - PROVĚŘ SI SVÉ FLORBALOVÉ ZNALOSTI

Obrázek ke článku
2. 4. 2020

Plastový míček, dvě branky, hokejka s děrovanou čepelí, mantinely po kolena, sálovky a střecha nad hlavou. Takhle florbal znají všichni, dokonce i ti, kteří ho nikdy nehráli. Kolik toho ale o čím dál populárnějším sportu opravdu víte, ukáže série kvízů, které prověří znalosti nejen o současném domácím florbalu, ale otestuje také povědomí o florbalových kořenech u nás i ve světě. Trénovat doma je třeba nejen tělo, ale i mozek, tak hurá do toho!

Kdo je favoritem naší soutěže a na koho si v soupeřově týmu dát největší pozor, to jsou nejtypičtější otázky v průběhu sezony. Protože si však situace kolem pandemie nemoci COVID-19 vyžádala její předčasný konec, je prostor své florbalové znalosti prohloubit i za hranice vlastní soutěže.

Série vědomostních kvízů se zaměří na florbalovou současnost i minulost nejen v ČR, ale i ve světě. Věnovat se v nich budeme nejvyšším soutěžím i otázkám na fungování florbalového hnutí. Do zahraničí nás zavedou krajánci i florbalové akce světového rozměru. Ti největší znalci, případně nejšťastnější hádači, navíc mohou za správné odpovědi získat odměnu v podobě poukazů na nákup florbalového vybavení.

Kvízovat se v  bude dvojím způsobem:
  • Bodovaný dotazníkový kvíz
  • Interaktivní live kvíz na sítích Českého florbalu a aplikaci Kahoot

Posbíráš v kvízu víc bodů než v lize?

V dotazníkovém kvízu jsou všechny správné odpovědi odměněny body, pořadí soutěžících se určí podle celkového bodového zisku. V případně bodové rozhodnosti rozhodne závěrečná bonusová otázka. Nejlepší soutěžící obdrží poukaz v hodnotě 2000 Kč na nákup u předem vybrané florbalové firmy. Druhé místo je odměněno poukazem na 1000 Kč a bronzová příčka vyhrává poukaz na 500 Kč.

Aktuální kvíz si můžete vyplnit níže:

VYPLNIT KVÍZ


Živý Kahoot! kvíz opět 7. dubna

Zároveň se chystá další živý kvíz přes aplikaci Kahoot, kde se také budou rozdávat odměny. Více podrobností najdete v události na facebooku Českého florbalu, kam můžete pozvat své přátele a florbalové znalosti ověřované pod tlakem časového limitu si můžete vzájemně porovnávat.

KAHOOT! - 7. dubna (FB Událost)

Obrázek