{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


TRÉNUJ DOMA: TRÉNUJ HLAVU V DRUHÉM FLORBALOVÉM KVÍZU

Obrázek ke článku
9. 4. 2020

Dopadli jste v minulém kvízu dobře a chcete si ověřit, že to nebyla náhoda? Nebo naopak vylepšit minulé skóre? Vyzkoušejte si druhý kvíz Českého florbalu. Kromě dobrého pocitu z vašich vědomostí můžete vyhrát také hodnotné ceny, tentokrát od společnosti FAT PIPE. Nejlepší tři soutěžící obdrží vouchery na nákup zboží v hodnotě 2000 Kč, 1000 Kč a 500 Kč.

Stejně jako v prvním kvízu se i tentokrát vrátíme do historie nejen elitních soutěží, ale i celého florbalového hnutí v ČR. Věnovat se ale budeme i čerstvě ukončené sezoně nebo samotným florbalistům a dalším lidem, bez nichž by se florbal neobešel. Ti největší znalci, případně nejšťastnější hádači, opět mohou za správné odpovědi získat odměnu v podobě poukazů na nákup florbalového vybavení.

V dotazníkovém kvízu jsou opět všechny správné odpovědi odměněny body, pořadí soutěžících se určí podle celkového bodového zisku. V případně bodové rozhodnosti rozhodne závěrečná bonusová otázka. Nejlepší soutěžící obdrží poukaz v hodnotě 2000 Kč na nákup u předem vybrané florbalové firmy, kterou je tento týden FAT PIPE. Druhé místo je odměněno poukazem na 1000 Kč a bronzová příčka vyhrává poukaz na 500 Kč.

Aktuální kvíz si můžete vyplnit níže:

VYPLNIT KVÍZ

Přejeme hodně štěstí při odpovídání!

Obrázek