{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


ÚČASTNÍCI KB FLORBAL CHALLENGE MAJÍ MOŽNOST POTĚŠIT PRARODIČE

Obrázek ke článku
17. 4. 2020

Mládežnický turnaj pro střední školy pod názvem KB FLORBAL CHALLENGE se letos, stejně jako ostatní florbalové soutěže, nedohraje z důvodu šíření koronaviru. Společně s hlavním partnerem turnaje Českou poštou se nám však podařilo realizovat projekt #PozdravPrarodice.

Smyslem projektu #PozdravPrarodice je udělat radost svým blízkým, které nemůžeme v této době pravidelně vídat. Díky aplikaci Pohlednice online jim jednoduše můžete poslat pohled, který vaše prarodiče jistě potěší. Pokud jste v KB FLORBAL CHALLENGE dosáhli až na krajské finále, máte tuto možnost zcela zdarma.

V pátek dopoledne jsme všem školám, které se v KB FLORBAL CHALLENGE probojovaly až do krajského finále, odeslali e-mailem podrobné instrukce, které by vám měli pověření učitelé předat. V případě, že ke studentům se tyto informace ještě nedostaly, mohou napřímo kontaktovat svého učitele/učitelku.

Jak na to? Postup je zcela jednoduchý:

1) Stáhněte si aplikaci Pohlednice online (aplikace si můžete stáhnout v App Store i na Google Play)
2) Po otevření aplikace klikněte na tlačítko „Vytvořit pohlednici“
3) Vyberete velikost pohlednice A6 nebo A5
4) Zvolte libovolné uspořádání obrázků na přední straně pohlednice
5) Vyberte fotografie (buď z galerie nebo můžete vyfotit) a zvolte rámeček
6) Na levou stranu napište vzkaz (lze upravit písmo - font, barva) a na pravé straně vyplňte adresu příjemce
7) U platby klikněte na tlačítko „Použít voucher“ a opište kód, který vám poskytli učitelé
8) Poté už zbývá pouze tlačítko „Objednat“ a do dvou pracovních dnů bude pohled u příjemce

Pokud potěšíte své blízké, můžete se zapojit také do hry o zajímavé ceny. Stačí vyscreenovat odeslanou pohlednici, umístit ji do stories na instagramu a označit @ceska_posta a @ceskyflorbal. K tomu všemu přidat hashtag #PozdravPrarodice. Ty nejlepší z vás oceníme vybranými předměty z fanshopu Českého florbalu.

Upozorňujeme, že celkový počet pohlednic, které lze pomocí voucherů zdarma odeslat, je omezen. Platnost všech voucherů navíc končí 30. 4. 2020.

Obrázek