{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

UKAŽTE SVĚTU, ŽE ŽIJETE FLORBALEM!

Obrázek ke článku
29. 8. 2018

Do dnešního dne se florbalisté a fanoušci našeho sportu poznávali na ulicích podle bagů, případně typických „děrovaných“ modřin. Teď se ale začne příslušnost k české florbalové komunitě vyjadřovat jinak! Český florbal si totiž na start nové sezony připravil horkou novinku, právě dnes spouští oficiální fanshop, který poprvé v historii nabídne nejen všem florbalistům, ale také široké veřejnosti možnost zakoupení oficiálních předmětů značky Český florbal.

Spuštěním fanshopu, který naleznete pod odkazem fanshop.ceskyflorbal.cz, tak Český florbal dělá další krok ve snaze přinést příznivcům florbalu kompletní servis služeb. Doposud bylo možné merchandising Českého florbalu zakoupit pouze na jednotlivých akcích, což dnešním dnem přestává platit, exkluzivní kolekce budou dostupné každému z pohodlí domova. Neváhejte a prohlédněte si celou kolekci, abyste mohli svým oblečením a doplňky světu sdělit, že florbal není jen sport, ale také životní styl!

Symbolické slavnostní přestřižení pásky provedl na dnešní tiskové konferenci prezident Českého florbalu Filip Šuman, který ke spuštění fanshopu uvedl: „Jsme velice rádi, že od zavedení nové identity Českého florbalu byla od počátku reakce florbalové komunity i veřejnosti velmi pozitivní a značka Český florbal je pro mnoho lidí blízkou. Věříme, že díky spuštění oficiálního fanshopu tak mají všichni florbalisté a fanoušci možnost získat kvalitní a pěkné vybavení nejen značky Český florbal, ale nyní i Mistrovství světa či Superfinále florbalu.“

Styloví můžete být s Českým florbalem doslova od hlavy k patě, ve fanshopu naleznete dámská, pánská i dětská trička, mikiny, snapbacky a celou řadu dalších drobných fanouškovských, ale také módních doplňků. Drtivou většinu triček a čepic si navíc můžete nechat na míru opatřit jménem a číslem!

Při příležitosti spuštění fanshopu si Český florbal přichystal pro první kupující také jednu speciální akci, každý nákup nad 500 Kč bude odměněn tričkem z kolekce Superfinále florbalu 2018 ZDARMA! Nyní navíc máte šanci si pořídit jako jedni z prvních na světě i originální kolekci k MS 2018!

Pokud byste přeci jen jednotlivé kousky raději viděli na živo, pak budete mít už brzy skvělou příležitost. Oficiální kolekce Českého florbalu a MS 2018 bude všem fanouškům k dispozici také na blížícím se reprezentačním turnaji, který startuje již tento pátek ve sportovní hale Dašická v Pardubicích.

​​

Obrázek