{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

V ČERVNU PROBĚHNE VALNÁ HROMADA. BUDE VOLIT I NOVÉ VEDENÍ ČF

Obrázek ke článku
21. 4. 2021

Na základě rozhodnutí Výkonného výboru proběhne v červnu na valné hromadě volba vedení Českého florbalu. Hlavním důvodem je fakt, že v pozici prezidenta již nebude pokračovat Filip Šuman, dosavadní prezident Českého florbalu. 

Valná hromada, která proběhne jako 23. v pořadí, bude mít na programu standardní body, mezi které patří rekapitulace vývoje florbalu v posledním období, plnění rozvojového plánu či výhled na domácí akce a následující sezonu. Jedním z bodů bude i shrnutí současné situace ve florbale i celkovém sportovním prostředí včetně dopadů pandemie covid-19. Dále bude projednávat také systém programů podpory a v závěru bude také volit vedení Českého florbalu na další tři roky. 

Nejvyšší orgán Českého florbalu se schází vždy jednou ročně. Standardně se během května budou konat i regionální valné hromady. Letošní valná hromada se uskuteční v neděli 6. června v Brně. Samotnému konání předchází jednání výkonného výboru s regionálními výkonnými výbory během celého víkendu. Dle aktuálních protipandemických opatření je velmi pravděpodobné, že kompletní program proběhne prezenční formou.

Rozhovor s Filipem Šumanem, prezidentem Českého florbalu, naleznete ZDE.

Obrázek