{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


V DIVIZI D SI DRŽÍ HNED TŘI TÝMY NEPORAZITELNOST

Obrázek ke článku
9. 10. 2017

Nejlepší mužstva soutěže pokračovala v úspěšných výkonech. Ve třetím a čtvrtém kole Divize skupiny D se střelecky dařilo hráčům Hluku, Letky a Krnova, kteří v několika zápasech dali i deset gólů.

Šanci získat první bodový zisk letošní sezóny mělo FBS Olomouc. Hanácký celek však i přes herně povedenou třetí třetinu se Spartakem Hluk prohrál o jedinou branku 5:6. Společně se Zlínem Lions a Hornets Brno tak zůstala Olomouc ve spodní části tabulky. „Na vítězství jsem se hodně nadřeli. Soupeř byl velmi dobře připravený a nic nám nedal zadarmo,“ ocenil hru FBS trenér protivníka David Vlachopulos.

Ke dvěma bodům z úvodu ligy tentokrát Uničov žádnou další výhru nepřidal. Důvodem byla náročná měření sil s družstvy z nejvyšších příček Divize D. S Krnovem přišla porážka 7:11 a s Letkou 2:8.

Poloviční zápasovou úspěšnost ze soutěžního dvojkola si připsaly Přerov a Orlová. Florbalisté MSEM díky čtyřgólovému poslednímu dějství zdolali Frýdek-Místek, ale právě ve vzájemném souboji s orlovskými Eagles podlehli protivníkovi vysoko 5:10. „Absence klíčových hráčů, neskutečně bídná koncovka a totálně tragický výkon celého týmu směrem do obrany,“ hodnotil za Přerov Pavel Ceh.

Dvě vítězství zaznamenaly Hranice, které se dostaly na čtvrté místo. Zároveň je FBC bodově nejblíže od zatím výsledkově bezchybných mužstev Krnova, Letky a Hluku. Z nich má nejlepší rozdíl skóre Orca po 45 trefách ze čtyř duelů. Nejvýraznější výhru dvojkola však vybojoval Hluk, jenž deklasoval Hornets 21:7.

Výsledky 3. a 4. kola Divize skupiny D
3. kolo

FBC Letka - FbC Asper Šumperk 6:1
FBC ORCA KRNOV - FBC MARTECH ZŠ Uničov 11:7
FBC Hranice - 1. FBK Eagles Orlová 9:5
FBK Spartak Hluk - Hornets Brno ZŠ Horní 21:7
FBC MSEM Přerov - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 5:3

4. kolo

FBK Spartak Hluk - FBS Olomouc 6:5
FBC Hranice - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 13:5
FBC Letka - FBC MARTECH ZŠ Uničov 8:2
FBC ORCA KRNOV - FbC Asper Šumperk 10:5
FBC MSEM Přerov - 1. FBK Eagles Orlová 5:10

​​

Obrázek