V LIBERCI SKONČIL SEDMÝ PLZEŇSKÝ KRAJ, PÁTÉ MÍSTO BERE LIBERECKÝ KRAJ

13. 1. 2019

V Liberci pomalu ale jistě finišuje západní část výběrů starších žáků. V utkání o sedmé místo byli úspěšnější hráči Plzeňského kraje. V zápase o 5. místo zvítězil Liberecký kraj.

V utkání o 7. místo na sebe narazili hráči Plzeňského kraje a Karlovarského kraje. První jmenovaní převzali otěže zápasu už v samotném začátku, kdy po prvních deseti minutách vedli již 4:0. Na začátku druhé části navýšili náskok ještě o dvě branky, následně ale Karlovarští třemi góly zápas opět zdramatizovali. Plzeňský kraj nicméně více nedopustil a nakonec zvítězil 8:3. Na videích si můžete poslechnout, jak trenéři hodnotí jejich účast na výběrech.

Utkání o páté místo bylo vyrovnanější. Liberečtí si sice po první desetiminutovce vytvořili přijatelný dvoubrankový náskok 3:1, jenže Královéhradecký kraj vstřelil ve druhé části kontaktní branku a v sedmé minutě třetí periody vyrovnal. Rozuzlení přišlo až o minutu později, kdy vrátil Filip Smutný vedení Libereckému kraji. V závěru zápasu další rozdílový gól vstřelili Liberečtí a soupeři nestačilo ani snížení sedmnáct vteřin před koncem zápasu. Liberecký kraj vyhrál 5:4.