{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


V OSTRAVAR ARÉNĚ BUDE POŘÁDNĚ RUŠNO!

Obrázek ke článku
21. 4. 2018

Dnes odpoledne to celé vypukne. Rozhoří se bitvy premiérového ostravského Superfinále. Ostravar Aréna bude praskat ve švech, zbývá už jen pár stovek lístků. Domácí Vítkovice však nejsou jedinými týmy, které budou mít v ochozech mohutnou diváckou podporu.

CHODOVSKÝ KLUB VYPRAVÍ MINIMÁLNĚ 130 DIVÁKŮ

Generální manažer Chodova David Bohumínský se na tiskové konferenci před Superfinále vyjádřil v tom smyslu, že klub organizuje výpravu vlastních fanoušků do Ostravy a že se v hledišti rozhodně nechce nechat zahanbit. „Nějaká Praha určitě dorazí. Samozřejmě to bude velká minorita oproti domácím divákům, ale vím, že přes náš klub vypravíme něco kolem 130 fanoušků,“ řekl v útrobách Ostravar Arény.

Trenér Vítkovických žen Richard Urban si je vědom, že zaplněná téměř desetitisícová hala v domácím prostředí je něco, co florbalistky nezažívají každý den. „Účast v domácím Superfinále bude pro hráčky taková odměna za to, co celou sezónu předváděly,“ vysekl poklonu svým hráčkám.

SEKTOR FANOUŠKŮ MLADÉ BOLESLAVI BUDE ŘÁDNĚ ZAPLNĚN

Mladá Boleslav má na domácí zápasy tradičně plno a její fanoušci umí fandit pořádně nahlas. Klub tedy pro své příznivce pořádá výjezd do Ostravy a podle vyjádření trenéra Jana Pazdery se nejedná jen o symbolické číslo. „Přijede nás podpořit minimálně 250 fanoušků. Je možné, že další naši příznivci dorazí ještě mimo komunikaci s naším klubem. Věříme, že si to společně s nimi užijeme,“ těší se trenér a zároveň sportovní manažer Mladé Boleslavi.

Kapitán týmu z města automobilů Petr Novotný na mohutné podpoře, která podle všech indicií čeká na domácí Vítkovice, nachází pozitivní aspekt i pro svůj tým. „Znám ostravské fanoušky, kteří fandí celý zápas a v té atmosféře není ani pořádně zřejmé, na čí straně jsou. Takže si myslím, že ta kulisa bude super i pro nás,“ vysvětluje.

Trenér vítkovického celku Pavel Brus poukazuje na úsměvný moment mužského Superfinále. „Přestože je domácím týmem paradoxně Mladá Boleslav, tak se strašně těšíme na domácí prostředí,“ připomíná fakt, že soupeř Vítkovic je jakožto vítěz základní části veden jako domácí celek. O tom, kdo bude mít v hledišti více příznivců, však není třeba dlouze debatovat. „Budeme mít v zádech osm až devět tisíc lidí, takže se na to maximálně těšíme,“ doplňuje svého kouče kapitán a lídr týmu Tomáš Sladký.

Obrázek