{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


VIDEOPLATFORMA NA WEBU SPOUŠTÍ ZKUŠEBNÍ PROVOZ

Obrázek ke článku
16. 11. 2019

Dlouhodobá práce na zvyšování kvality videopřenosů z elitních soutěží společně se zvýšenou poptávkou po streamovacích službách vedou ke spuštění nové videoplatformy na oficiálním webu Českého florbalu ve spolupráci s TVCOM. Přímo na webu si nyní florbaloví fanoušci mohou přehrát videa z utkání elitních soutěží a během zkušebního provozu pomoci i s vyladěním nového prostředí.

Na adrese www.ceskyflorbal.cz/video je nyní k dispozici kompletní platforma pro streamování přímých přenosů a přehrávání záznamů i sestřihů z českých elitních soutěží – Superligy florbalu, Extraligy žen a 1. ligy mužů. Platforma přebírá všechna utkání a sestřihy, která jsou vytvořena na platformě TVCOM. Každá elitní soutěž pak nabízí filtraci dle týmu, kliknutím na logo svého oblíbeného týmu si tak uživatel může zobrazit přenosy, záznamy i sestřihy pouze tohoto týmu, o který se právě zajímá, včetně venkovních utkání. Filtraci zruší opětovným kliknutím na logo týmu.

Uživatelé si mohou jednotlivé soutěže přepínat v horní části modulu, odkaz „Ostatní soutěže“ pak vede na florbalovou sekci portálu TVCOM.cz, kde se dostanou k veškerým florbalovým přenosům i z nižších soutěží.

„Dlouhodobě je pro nás digitální prezentace jednou z priorit v rámci propagace elitních soutěží a možnost pustit si zápasy či sestřihy na našem webu je dalším posunem. Společně s kluby toto téma často diskutujeme a chceme do budoucna pro fanoušky nabídnout ještě lepší servis ať už z pohledu platformy, tak i produkce utkání. Mít speciální stránku jen s florbalovým obsahem je prvním krokem a věříme, že fanouškům pomůže v lepší orientaci při hledání video obsahu z elitních soutěží,“ komentuje novinku ředitel marketingu a komunikace Roman Urbář.

V rámci zkušebního provozu, prosím, adresujte své postřehy, náměty i připomínky na e-mail skala@ceskyflorbal.cz, kde se jim budeme po prvním testovacím víkendu věnovat a po jejich vyhodnocení je můžeme zařadit ke zpracování. Děkujeme Vám za spolupráci.

Obrázek