{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


VIRTUÁLNÍ FLORBALOVÝ VELETRH: SALMING

Obrázek ke článku
30. 3. 2020

Salming Česká republika je tým lidí, který se již více než 20 let stará o distribuci produktů Salming na českém trhu. Jsme v základu rodinná společnost, která se snaží zachovat „rodinný přístup“ i v rámci naší práce. Žádný zákazník pro nás není jen potencionální finanční příjem. Každého zákazníka vnímáme jako potencionálního člena Salming rodiny – skupiny lidí s podobným přístupem a vnímáním sportu. Vše v duchu našeho hlavního hesla „no nonsense products for no nonsense people“.

Značku Salming založil legendární švédský hokejista Börje Salming. Po skončení jeho neúprosné hokejové kariéry se rozhodl naslouchat sportovcům a založil značku právě pro ty, kteří chtějí hrát stejně jako on, tedy bez kompromisů!

Spolupracujeme se sportovci, kteří chtějí posunout své limity, a my se jim k tomu snažíme poskytnout co nejlepší vybavení, na které se můžou spolehnout!

Ambasadoři

Mezi ambasadory Salmingu patří jedni z nejlepších florbalových hráčů, jako například Kim Nilsson, podle kterého je pojmenovaných několik florbalek, se kterými sám Kim hraje! Z Česka jsou to hráči Milan Tomašík, Milan Garčar, Patrik Suchánek a brankář Martin Beneš. Mezi ambasadory nám přibila i nová brankářská posila Martin Haleš, juniorský Mistr světa 2019! Současně spolupracujeme s několika superligovými týmy, které zásobujeme vybavením, na které se mohou spolehnout!

Chtěli byste se o nás dozvědět více? Můžete nás sledovat na sociálních sítích, kde se dozvíte o všech novinkách a akcích. Pokud byste chtěli nahlédnout více pod pokličku, můžete se začíst do našeho nového Salming Blogu, který jsme nedávno spustili!


Obrázek