{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


VIRTUÁLNÍ FLORBALOVÝ VELETRH: ZNAČKOVÝ OBCHOD SALMING PRAHA PANKRÁC

Obrázek ke článku
30. 3. 2020

Salming Praha Pankrác je značková prodejna švédské sportovní značky Salming. Najdete v něm veškeré produkty pro florbal, běhání a další sporty, které Salming zásobuje svými produkty. Najdete zde také unikátní bežeckou 3D analýzu celého těla RunLAB.

Pokud hledáte zboží Salming, neexistuje lepší místo, kam si pro něj přijít. Najdete zde vybavení v nejširší možné nabídce ve všech velikostech a barvách. Samozřejmostí je kvalitní poradenství nebo možnost si zboží neomezeně otestovat.

Je prodejna otevřená?

Aktuálně je prodejna otevřena pouze pro osobní odběry objednávek z oficiálního e-shopu SalmingStore.cz. Na e-shopu si vyberete, objednáte na osobní odběr a přijdete vyzvednout na prodejnu. Produkty si prohlédnete, vyzkoušíte a pak se rozhodnete, jestli je to správná volba!

Otevřeno máme od 11 do 16 hodin. Aktuální informace můžete sledovat ZDE.

Na vše jsme připraveni. Zdraví a bezpečí našich zaměstnanců a zákazníků je pro nás na prvním místě! Všichni zaměstnanci nosí povinně zakryté dýchací cesty. Při výdeji používáme ochranné rukavice a prostory výdeje pravidelně dezinfikujeme.

Při vyzvedávání zboží vás prosíme, abyste:

  • Do prodejny vstupovali po jednom
  • Dodržovali aktuální hygienická nařízení
  • Vstupovali pouze s ochranou dýchacích cest (rouška, šátek, …)


Florbalové hole a čepele

Mezi naše top modely patří například Salming Hawk Powerlite Kickzone Tipcurve 3°, Salming Raptor PowerLite, nebo Salming Q1 Powerlite Aero.

Každá hůl má mnoho špičkových technologií, některé ovlivňují hmotnost shaftu, jiné upravují jeho držení nebo různá prohnutí! V našich nejlehčích shaftech využíváme speciální strukturu karbonových vláken a pro vysokou odolnost florbalek volíme skelná vlákna. Naše shafty se zakřivením jsou zas lepší volbou pro vystřelení větší silou, tedy vyšší rychlostí, kdy při prohnutí při střele dojde k „vykopnutí“.

U našich čepelí se snažíme udržet přirozenou návaznost na shaft (shaft-to-blade), poskytovat široký výběr zahnutí (momentálně máme již 14 různých druhů čepelí) a samozřejmě, aby míček na čepeli co nejlépe držel, tedy aby poskytovala co nejlepší kontrolu!

Více ZDE.

Sálové boty

Vlajkovou lodí naší značky jsou modely Viper, Hawk a Kobra, nabízející špičkové technologie. Boty jsou lehké, pohodlné a mají kvalitní podrážku, která nejenže Vás s jistotou podrží při rychlých změnách směru, ale i skvěle tlumí a navrací energii zpět do odrazu!

Osobitý švédský design mezitím přichází neustále s moderními trendy. Například novinkou v následující sezóně 2020/21 bude 3D logo na nových modelech Salming a stylová stavba boty.

Více ZDE.

Brankářská výbava

Nikde nepolevíme, do všech našich produktů dáváme maximum a obzvlášť důležití jsou naši brankáři, pro které jsme v poslední kolekci připravili nejnovější elitní sérii chráničů E-SERIES™ powered by Poron™, vyvíjenou ve spolupráci s nejlepším brankářem světa (2018) – Eero Kosonenem.

Více ZDE.

Obrázek