{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​

VÍTĚZNÁ ŠŇŮRA OLYMPU POKRAČUJE, NOVÁČEK Z TEXASU SPADL NA DNO

Obrázek ke článku
19. 2. 2018

Předposlední hrací víkend určil jasného vítěze Divize B. S předstihem se jím stal pražský Olymp, který sérii neporazitelnosti natáhl na patnáct zápasů a po dvacátém kole má na první místě nedostižný dvanáctibodový náskok. Na opačném konci tabulky se naopak ocitly Texas, jenž se kvůli šesté porážce v řadě propadl na samotné dno.

Moc nechybělo a vítězná série Olympu mohla skončit. Mladá Boleslav Pražany zaskočila a sehrála s nimi vyrovnanou partii, nicméně o body přišla dvě minuty před koncem, kdy přestřelku ve prospěch domácích rozhodl Lipus. Ti si pak následně s chutí zastříleli proti rezervě Black Angels, které nasázeli hned sedmnáct branek. Jak Středočeši, tak Černí Andělé následně padli i na půdě Kutné Hory a po víkendu zůstaly bez bodu.

Nevídaná přestřelka, kde padlo neskutečných 23 gólů se odehrála v Benešově. Domácí byli šťastnější, protože dali o jeden více než béčko kladenských Kanonýrů, následně jim ale zmizel úsměv z úst, poněvadž prohráli s rezervou Startu. Jak Kladno, tak Kunratice si poradili s Texasem, kterého odsunuli na poslední místo znamenající sestup do Regionální ligy. Přes něj se totiž dostala záloha Bohemians, jež překvapivě uspěla na půdě druhého Kolína.

Pitbulové z Kolína si však nadále drží druhou pozici a tříbodový odstup před svými pronásledovateli, který jim zajistila výhra nad rezervou Vinohrad v přímém souboji o druhé místo. Sokolové si částečně spravili chuť proti Prague Tigers, jež přehráli těsně o gól. Jejich soupeř zase před vysoko přehrál Bohemians. Zároveň se také uskutečnila dohrávka devátého kola, ve které rezerva Startu na domácí půdě dala Benešovu desítku a upevnila si pozici v hodně napjaté spodní části tabulky.

Výsledky 19. kola

Texas – Start98 B 5:8
Olymp Praha – Florbalová akademie Mladá Boleslav 7:6
Prague Tigers – Bohemians B 8:2
Benešov – Kladno B 12:11
Kolín – Vinohrady B 7:3
Kutná Hora – Black Angels B 7:4

Výsledky 20. kola

Kutná Hora - Florbalová akademie Mladá Boleslav 6:4
Kolín – Bohemians B 5:9
Prague Tigers – Vinohrady B 3:4
Benešov – Start98 B 5:6
Texas – Kladno B 5:9
Olymp Praha – Black Angels B 17:3

Dohrávka 9. kola

Start98 B – Benešov 10:5

Obrázek