{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


VÍTKOVICE PROTI SPARTĚ OPĚT ÚSPĚŠNÉ, ZVÍTĚZILY 4:1

Obrázek ke článku
10. 2. 2020

Pondělní televizní zápas nabídl skvělý florbal, na jehož konci se radovaly z vítězství Vítkovice. Ty nedaly Spartě příliš prostoru a svou produktivitou rozhodly ve svůj prospěch, čímž si zajistili zpět svou druhou pozici. Sparta na čtvrtém místě ztrácí tři body na Chodov.

4 : 1
1. část
2. část
3. část
ProdlouženíOdehráno
2:01:11:0 -:-
Branky: 4. Josef Rýpar, 9. Jan Šebesta, 21. Marek Bräuer, 56. Josef Rýpar - 29. Kristián Kozák

Rytíři se hned zpočátku třetí minuty dostali do vedení, když Josef Rýpar dorazil střelu Marka Bräuera za záda Martina Beneše, čímž zajistil svému týmu jednobrankový náskok. Netrvalo to příliš dlouho, kdy Lukáš Hájek našel přesnou přihrávkou Jana Šebestu, který se vydal na výlet z obranné pozice až ke sparťanské svatyni a zamířil do protipohybu brankáře ke vzdálenější tyči. Sparťané měli možnost využít dvě početní převahy, avšak míček za záda Lukáše Součka nedostali.

Vítkovice nastoupily do druhé části jako vítr. Hned po deseti vteřinách navyšoval na 3:0 Marek Bräuer z předbrankového prostoru. V polovině hry dostal příliš mnoho prostoru Kristián Kozák, jenž svou pozici přeměnil v první a zároveň poslední gól Sparty. Vyhrocené souboje, zajímavé nabídky ke skórování - to vše bylo k vidění do konce základní hrací doby. Ujala se pouze střela Josefa Rýpara v přesilové hře, kdy po přihrávce Adama Delonga střílel z první, čímž stanovil konečný výsledek na 4:1. Úspěšnost lehce přes 95% si připsal do statistik po dvaceti zákrocích Lukáš Souček.

Nejlepší hráči utkání: Lukáš Souček (Vítkovice) - Kristián Kozák (Sparta)

Obrázek