{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


VÍTKOVICE VYZVOU HOUŽEVNATÝ LIBEREC, TŘI ZÁPASY SE NEHRAJÍ

Obrázek ke článku
21. 1. 2022

Livesport Superliga o víkendu rozehraje 24. kolo, v rámci kterého dojde na tři duely. Rytíři z Vítkovic po čerstvém zisku pohárového titulu na své půdě vyzvou aktuálně osmý Liberec, ostravské FBC zase svede důležitý souboj s brněnským Hattrickem.

Minulý střet s Libercem mají všichni vítkovičtí hráči pravděpodobně stále ještě v živé paměti. Posledního říjnového dne to totiž v liberecké sportovní hale Dukla pro několikanásobné superligové mistry byla velice těžká štace.

Domácí florbalisté se tehdy v rámci 12. kola dostali již do tříbrankového vedení a svému soupeři povolili první branku až ve 39. minutě. Rytíři pak sice srovnali na 4:4, šest minut před koncem základní hrací doby se ale Liberec znovu dostal do vedení po trefě Světlíka. 

Zásluhou reprezentanta Delonga ostravský celek v 56. minutě srovnal a mohl se tak radovat z odvrácení katastrofy. Než se ale liberečtí zvládli z tohoto srovnání pořádně vzpamatovat, už ze své branky lovili další míček. K obrovskému zklamání domácích tak Liberec tenhle nadějně rozehraný duel ztratil a Vítkovice si odvezly všechny body na Dubinu, kde se mohou diváci v neděli těšit na atraktivní souboj těchto dvou celků.

V nedělivyrazí ostravské FBC do Brna. Pokud by celek z Ostravy na půdě jedenáctého Hattricku uspěl, přeskočil by v tabulce Liberec a přiblížil se sedmé příčce na rozdíl jediného bodu.

Zápasy Boleslavi s SKV, Lípy se Spartou a Panthers s Tatranem byly odloženy.

Program 24. kola Livesport Superligy:

Sobota 22. ledna:

Předvýběr.CZ Florbal MB - TJ Sokol Královské Vinohrady odloženo

FBC 4CLEAN Česká Lípa - ACEMA Sparta Praha odloženo

Neděle 23. ledna:

18:00 Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - Tatran Střešovice odloženo

18:00 1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC Liberec | ONLINE | VIDEO | VSTUPENKY

18:00 FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava | ONLINE | VIDEO

Obrázek