{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

VRCHOL SEZONY V O₂ ARENĚ! KUPUJTE VSTUPENKY NA SUPERFINÁLE

Obrázek ke článku
22. 11. 2021

Natřískaná hala, parádní florbal, elektrizující atmosféra. To všechno patří k Superfinále florbalu, které se vrací do pražské O₂ areny. Vrchol sezony Extraligy žen a Livesport Superligy proběhne v sobotu 9. dubna 2022. Jubilejní desáté superfinále bude zároveň jednou z oslav 30 let Českého florbalu!

Naposledy hostila multifunkční aréna v Libni svátek florbalu v roce 2017, kdy se z titulů radovali hráči Chodova a florbalistky Herbadentu. Ženské superfinále sledovalo na tribunách více než osm tisíc fanoušků, to mužské překročilo hranici jedenácti tisíc diváků.

Superfinále florbalu je sice v plánu druhou dubnovou sobotu, ovšem včasným nákupem si můžete zajistit ta nejlepší místa ve vámi vybrané cenové kategorii, které zůstávají stejné jako v roce 2020, kdy nakonec vyvrcholení ročníku v O₂ areně zhatila pandemie koronaviru.

Cenové kategorie jsou pro Superfinále florbalu 2022 celkem čtyři:

  • kategorie I – 550 Kč,
  • kategorie II – 390 Kč,
  • kategorie III – 290 Kč,
  • kategorie IV – 250 Kč.*

*kategorie IV se otevře do prodeje později podle naplnění ostatních kategorií.

Kladete-li si otázku, proč bych si měl právě nyní koupit vstupenky na dubnové Superfinále florbalu, pak se nabízí hned několik odpovědí. Především budete mít jistotu, že vám nikdo nevyfoukne ta nejlepší místa, užijete si špičkový florbal a nezapomeňte také, že se blíží Vánoce! Potěšte své blízké, florbalové nadšence, vstupenkou na největší českou florbalovou akci roku 2022. Navíc, jak již bylo řečeno výše, bude se jednat o jubilejní 10. superfinále, které bude spojeno s oslavou 30 let Českého florbalu, a tak na vás bude čekat parádní program a jedinečný zážitek.


Vstupenky jsou k dostání:

Každý operátor má v prodeji pouze vybranou část haly. Prosíme, zkontrolujte si dostupnost míst vždy jak u Ticketportalu, tak i u Ticketmasteru.


Přehledný plán arény podle sektorů a cenových kategorií

Kompletní informace o vstupenkách na Superfinále florbalu 2022 naleznete ZDE.

Obrázek