{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

VŠECHNY TURNAJE STREET FLOORBALL LEAGUE JSOU PLNÉ. ZÁPIS JE MOŽNÝ UŽ JEN NA „WAITING LIST“

Obrázek ke článku
26. 6. 2019

Druhý ročník letní série turnajů Street Floorball League je plně obsazen. V Českých Budějovicích i Hradci, kde se hráči utkali v minulých dvou týdnech, zabojovalo titul 24 družstev. Právě to je maximální počet účastníků jednoho turnaje. A stejná číslovka svítí aktuálně i nadcházejících akcí v Brně, Karlových Varech, Ostravě a Praze.

První dva turnaje se těšily zájmu jak ze strany hráčů, tak i ze strany fanoušků, kteří si přišli užít fandění i doprovodný program. Po měsíční pauze se kolotoč turnajů opět roztočí 21. července, a to v Brně. Tam se přihlásilo více než 40 týmů a není možné se dostat ani na čekačku.

To v dalších těch městech, kam SFL zavítá 27. července (KV), 3. srpna (Ostrava) a 24. srpna (Praha), je ještě možné zkusit štěstí a počkat, zda všechny dříve registrované týmy zaplatí včas. Registrace probíhají ZDE.

Pokud jste se nestihli registrovat, nemusíte být smutní. Organizátoři připravili program i pro fanoušky, kteří přijdou podpořit ostatní týmy. V průběhu akce je možné si zasoutěžit s T-Mobilem, zajít ke stánku Holba nebo nakoupit fanouškovské předměty ve Fanshopu Českého florbalu.

​​

Obrázek