{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

VŠICHNI FAVORITÉ USPĚLI. OLOMOUC ZÍSKALA DŮLEŽITÉ BODY

Obrázek ke článku
5. 2. 2018

Zatímco na vrchu tabulky je situace víceméně jasná. V dolních patrech dochází k zajímavému finiši vzhledem k boji o sestup. Důležité vítězství si připsala v 18. kole Divize D Olomouc, jež uspěla na půdě posledního Brna poskočila v tabulce o dvě příčky. Jinak si vítězství připsali všichni favorité na čele.

Letka i Hluk se mohou o zápasy v play-up připravit pouze samy. Vedoucí celek si jasně došel pro výhru 6:1 v Krnově. Spartak musel vzhledem k vlastní nedisciplinovanosti bojovat až do konce vítězství nad Zlínem. Vítězství 6:4 režíroval zejména Olbrecht (2+2). Jediný tým, jež se podařilo vsítit dvouciferný počet branek, byl celek z Hranic. Domácí si poradili s Přerovem 11:6 a poskočili na třetí místo. Zároveň dosáhli mety 40 bodů.

Velmi důležité vítězství vybojovala Olomouc, která byla před soubojem s Brnem předposlední. Výhrou 7:3 se ale odrazila do vyšších pater tabulky a momentálně je devátá o skóre před Frýdkem-Místkem, který získal bod v souboji s Orlovou, což byl jediný duel kola, jenž dospěl až do samostatných nájezdů.

V posledním zápase nezaskočil Uničov hosty ze Šumperka. Domácí se sice snažili dohnat ztrátu po druhé třetině a dotáhli se na rozdíl jediné branky. Hosté si ale dobře rozehraný zápas již vzít nenechali a nakonec vyhráli 8:5, čímž odsoudili soupeře na předposlední místo Divize D.

Výsledky 18. kola

Krnov – Letka 1:6
Zlín – Hluk 4:6
Uničov – Šumperk 5:8
Hranice – Přerov 11:6
Olomouc – Brno ZŠ Horní 7:3
Orlová – Frýdek-Místek 7:6 po nájezdech

Foto: Facebook FBC Letka

​​

Obrázek