{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

VSTUPENKY NA SFF 2020 – PODMÍNKY A ZPŮSOB VRÁCENÍ VSTUPNÉHO

Obrázek ke článku
19. 3. 2020

Předčasný konec sezony, který si vyžádala aktuální situace a bezpečnostní opatření proti šíření nákazy COVID-19 po celé republice, má mimo jiné za následek zrušení tradičního florbalového svátku ligové sezony – Superfinále florbalu, které se mělo uskutečnit dne 19. 4. 2020 v O2 areně. Florbal tak v následujících týdnech vrátí všem fanouškům peníze za nakoupené vstupenky v plné výši. V článku naleznete informace o možnostech refundace dle způsobu pořízení vstupenek.

Způsoby a podmínky refundace se liší pro jednotlivé druhy vstupenek:
Vstupenky jsem zaplatil on-line v síti Ticketmaster nebo Ticketportal, a to jako home ticket, vyvedl si je/nechal si je zaslat poštou

Pokud jste provedli nákup on-line, pak prodejní síť automaticky vrátí vstupné na účet, z něhož byly vstupenky zaplaceny. O vrácení vstupného není nutné žádat aktivně. Standardně je vstupné vraceno do 30 dnů, v současné době nouzového stavu a rušení mnoha akcí Vám vstupné může být vráceno i o několik dní později než ve zmíněné lhůtě.

Vstupenky jsem koupil/zaplatil rezervaci na prodejním místě Ticketmaster nebo Ticketportal (i na pokladnách O2 areny)

​Vstupenky zakoupené na prodejních místech budete moci vrátit v místě jejich zakoupení, jakmile bude povoleno prodejní místa opět otevřít - tedy nejdříve po ukončení nouzového stavu v ČR. Je nutné vrátit je fyzicky na stejném místě. Tento postup platí jak pro vstupenky zakoupené v síti Ticketmaster, tak i Ticketportal. 

Vstupenku jsem koupil přes oddíl

V takovém případě kontaktujte oddíl, od něhož jste si vstupenky zakoupili. Český florbal nebude kontrolovat fyzické vrácení vstupenek a všem oddílům, které odebraly vstupenky na fakturu, vrátí 100 % částky v následujících dnech. Způsob vracení se může u jednotlivých oddílů lišit, proto je třeba o konkrétní informace požádat jejich zástupce a domluvit se individuálně. Prosíme současně o trpělivost, jelikož finanční převody budou trvat několik dní, a oddíly budou mít finanční prostředky připsané zpět nejdříve v týdnu od 23. 3. 2020.

Vstupenky mi přinesl Ježíšek (dárek)

Pokud jste dostali vstupenky jako dárek a nejste si jistí, který případ se vás týká, pošlete Ježíškovi (darujícímu) odkaz na tento článek, on už bude vědět.

V případě potíží či nejasností s vracením vstupného můžete využít kompletní návod od jednotlivých ticketingových operátorů: 

V případě, že se Vám nedařilo situaci vyřešit dle uvedených informací, prosím obraťte se na nás na mail: ticketing@ceskyflorbal.cz 

Obrázek