{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

VÝKONNÝ VÝBOR SE ZABÝVAL DALŠÍMI DOPADY COVID-19

Obrázek ke článku
14. 4. 2020

Ihned po Velikonocích se v úterý 14. 4. videokonferenčně uskutečnilo mimořádné jednání výkonného výboru týkající se dopadů aktuální pandemické situace na florbalové dění v ČR. Během jednání se kromě posunu valných hromad či přístupu k akcím plánovaným na květen a červen, řešily také další záležitosti k nové florbalové sezoně.

Výkonný výbor potvrdil, že na základě pokračujícího nouzového stavu v ČR a aktuálních vládních opatření se nyní nemohou konat žádné regionální valné hromady. Protože stanovy určují povinné termínové spojení regionálních valných hromad a celostátní valné hromady, rozhodl Výkonný výbor o přesunu jejich konání na podzimní termíny. Regionální valné hromady se uskuteční v náhradních termínech v rozmezí konce srpna a úvodu září, na základě toho se celostátní valná hromada uskuteční koncem září. Přesnými daty a dalším postupem se bude VV zabývat na konci dubna na svém řádném jednání.

Současně byly projednávány kroky týkající se akcí na české či mezinárodní úrovni, posun MS juniorek na zářijový termín a dopady na změnu kalendáře reprezentačních akcí. Projednána byla opatření k mládežnickým akcím, zejména k výběrům starších žákyň a dorostenek a také Kempu talentované mládeže.

Výkonný výbor se také zabýval přípravou na sezonu 2020/21, kdy rozhodl, že na příštím VV v závěru dubna znovu posoudí výši startovného v celostátních soutěžích, která měla být původně zvyšována a současně bude diskutovat i termíny pro jejich platby. VV také řešil podnět oddílů na mimořádné rozšíření soutěží – viz speciální článek.

​​

Obrázek