{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

ZÁKLADNÍ ČÁST JUNIORSKÉ LIGY VYHRÁL TATRAN

Obrázek ke článku
24. 2. 2020

​​V celostátní lize juniorů skončila v neděli 23. února základní část, které vévodily pražské týmy. Z prvního místa do play off míří PSN Tatran Střešovice, o tři body zpět je Chodov, následují Bohemians a Sparta.​

Tatran vybojoval ve dvaadvaceti zápasech 52 bodů, když si vítězství v základní části vybojoval mimo jiné díky vítězstvím proti Chodovu a Spartě uplynulý víkend. Opřít se mohl také o 31 gólů, které nastřílel Ivan Tomčo.

Produktivitu ovládl chodovský Petr Majer, na svém kontě má po 20 duelech 69 bodů (41 gólů, 28 asistencí) a výrazně pomohl svému týmu k celkové druhé příčce, což je historicky nelepší umístění v základní části juniorské ligy pro tým z Jižního Města.

Před závěrečným víkendem měli stále šanci na první místo také Bohemians, kteří ale nejprve prohráli skvěle rozehraný duel se Spartou 12:13 po prodloužení a následně podlehli 7:8 i Chodovu v přímém souboji o druhé místo. Výsledkem je 46 bodů po základní části a třetí příčka.

Čtvrtá je Sparta, která je o bod před Vítkovicemi a Ústím, následuje sedmá Boleslav a osmý Liberec. Tato osmička má už nyní jisté osmifinále. Zbylá čtyři družstva musí o postup mezi 16 nejlepších bojovat s nejlépe umístěnými týmy prvních lig juniorů. Předkolo začíná o víkendu a výsledek výběru soupeřů, který proběhl tuto neděli, najdete ZDE.

Konečná tabulka základní části CE ligy juniorů: 

1. PSN Tatran Střešovice, 52 b.
2. FAT PIPE FLORBAL CHODOV, 49
3. FbŠ Bohemians DDM Praha 7, 46
4. ACEMA Sparta Praha UNYP, 41
5. 1. SC TEMPISH Vítkovice, 40
6. Florbal Ústí, 40
7. Technology Florbal MB, 34
8. FBC Liberec, 32
9. Bulldogs Brno, 24
10. Sokoli Pardubice, 24
11. BLACK ANGELS, 12
12. Sokol Brno EMKOCase Gullivers, 8


Parametry nenastaveny
Parametry nenastaveny

​​

Obrázek