{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

ZÁKLADNÍ ŠKOLY VYRAZÍ POOSMÉ DO BOJE. STARTUJE DALŠÍ ROČNÍK ČEPS CUPU!

Obrázek ke článku
9. 9. 2019

Již tradičním podzimním koloritem se pro celky z prvního stupně základních škol stává florbalový turnaj ČEPS cup. Ten nebude chybět ani v letošním roce. Přihlášky na něj startují již 9. září. Zájemci o účast mají necelý měsíc na to, aby se přidali k dalším stovkám škol, které se akce každoročně účastní.

Tisíc dvě stě šedesát tři. Přesně na takovém počtu se zastavilo počítadlo přihlášených týmů v uplynulém ročníku ČEPS cupu. Ti všichni pak museli projít nejprve okresním, následně krajským kolem. Regionální hegemoni se pak utkali o čest, slávu a postup do Ostravy v národním finále v Olomouci, respektive Praze.

„Doufám, že ani v letošním roce nebude nouze o krásné zápasy a spoustu silných emocí, které doprovázely předchozí ročníky. Ostatně pohled na radost vítězů ostravského finále budiž důkazem, že ČEPS cup děti baví,“ prohlásila koordinátorka projektu Denisa Franzeová.

V letošním roce se nezmění struktura turnaje, jeho formát tedy zůstane zachovaný. V průběhu listopadu a prosince jsou na programu okresní kola. Ti nejlepší z nich se mohou těšit na krajskou eliminaci. Ta se hraje zpravidla v krajských metropolích. Letos od poloviny prosince do konce ledna.

„Nic se nemění ani na národním finále. Celky z východu pojedou do Olomouce, výběry ze západu pro změnu do Prahy. A ta bude s ohledem na konání Superfinále florbalu 2020 také dějištěm velkého finále ČEPS cupu,“ doplnila Franzeová.

Přesný termín finále ještě určený není. Jisté ale je, že bude v dubnu příštího roku. Smutnit však nemusí ani ti, kdož se do něj neprobojují. Už účast v okresním kole jim přinese řadu zážitků .

Pro více informací a registraci týmu navštivte www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly

Obrázek