{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

ZAPOJTE SE: BAROMETR FANOUŠKŮ 2019 MĚŘÍ PODPORU SUPERLIGOVÝCH TÝMŮ

Obrázek ke článku
12. 9. 2019

Fandíte, nefandíte nebo máte neutrální postoj k tomu či onomu týmu Superligy florbalu ročníku 2019/2020? Zapojte se do Barometru fanoušků, který proběhne od 12. do 15. září 2019. Po dvou letech si tak podporovatelé superligových klubů mohou poměřit síly na facebookové stránce Českého florbalu.

Svůj postoj k účastníkům Superligy florbalu můžete od čtvrtka 12. září 15:00 hod. vyjádřit přímo na facebookové stránce Český florbal pomocí reakcí. Na výběr jsou tři možnosti: fandím – jsem neutrální – nefandím. Anketa potrvá do pondělí 16. září 15:00 hod.

Do prvního Barometru fanoušků (tehdy pod názvem Sčítání fanoušků) se v říjnu roku 2014 zapojilo téměř 3,5 tisíce respondentů, kteří vyplňovali dotazník na webu ceskyflorbal.cz. Tehdy byli nejpozitivněji vnímaným týmem úřadující mistři z Vítkovic, za kterými se umístila Mladá Boleslav, Chodov a Otrokovice. Na opačném pólu se ocitl Tatran Střešovice.

V červnu 2017 se do druhého Barometru zapojily další tisíce lidí, tentokrát již přímo na facebookové stránce Českého florbalu. Tentokrát se Tatran vyšvihl na první místo, své místo na výsluní popularity potvrdily Boleslav, Chodov i Vítkovice. Ve srovnání s prvním barometrem se také zvýšila rivalita, fanoušci rozdali méně neutrálních hlasů. Výsledky před více než dvěma lety komentovali také experti na marketing a komunikaci.

​​

Obrázek