{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

ZMĚNA NA LAVIČCE BOHEMIANS. KLOKANKY POVEDE VOJÁČEK

Obrázek ke článku
6. 6. 2022

Tým extraligových Bohemians přebírá před startem nového ročníku Michal Vojáček, který na lavičce vystřídal Dominiku Steinbachovou. „Jako dlouholetý trenér Bohemky, který má přehled napříč celou ženskou složkou, dobře vím, do čeho jdu a domluva ohledně mého působení byla velmi rychlá,” říká 38letý trenér.

Dosavadní trenérka Steinbachová skončila po sezoně, v níž dovedla hráčky Bohemians k pátému místu po základní části. Ve čtvrtfinále pak klokanky potrápily v šesti zápasech pozdější mistryně z Ostravy. „Na loňskou sezonu budeme chtít určitě navázat a hru ještě vylepšit,” komentuje v oficiální zprávě na webu Bohemians Vojáček.

Zkušený trenér nejde do neznámého prostředí. Na lavičce klokanek již v minulosti působil. Coby asistent byl u postupu do finále Poháru Českého florbalu v sezoně 2016/17, kde nakonec braly hráčky Bohemians stříbro. Velké úspěchy zaznamenal s mládežnickými týmy zeleno-bílých.

Vojáček už začal s týmem přípravu na nadcházející ročník, realizační tým klokanek však ještě není kompletní. „Máme dost napilno, letní příprava je v plném proudu. O kondiční tréninky se již stará nová kondiční trenérka Jana Koišová a aktuálně vedeme jednání o doplnění realizačního týmu na pozici asistenta, kde bychom rádi získali zkušeného člověka z prostředí florbalu, se kterým se budeme dobře vzájemně doplňovat,” objasňuje Vojáček.

Obrázek