{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


ZMĚNA! WEBINÁŘE BUDOU AKTUÁLNĚ PROBÍHAT KAŽDÝ TÝDEN

Obrázek ke článku
16. 10. 2020

Přestože původně se měly webináře konat jednou za čtrnáct dní, rozhodl se metodický úsek Českého florbalu pro změnu periodicity. Nově tak bude online školení florbalových trenérů napříč republikou probíhat každý týden.

Primárním důvodem pro zkrácení rozestupů mezi jednotlivými webináři jsou aktuální okolnosti spojené s koronavirovými opatřeními.

Už příští týden - ve středu 21. října od 19.30 hodin - tak proběhne webinář s Janem Cackem na téma „Kondiční příprava v koronavirové pauze“. Řešit se bude periodizační kondiční příprava v tomto náročném období. Konkrétní rady, co by měli hráči doma trénovat, jakým způsobem, ale hlavně proč.

Probrány budou základní principy dané periodizace a posléze budou ke každé kategorii zmíněné základní cviky, které jsou hráči schopní plnit doma. Školitel bude také hovořit o možnostech využití telefonů a jiných zařízení či aplikací pro co možná nejvyšší kvalitu domácího tréninku.

Vedoucí tohoto semináře Cacek je metodikem Národní asociace kondičních trenérů ČR, zároveň školí fotbalové kouče ze Saúdské Arábie v oblasti sportovního a kondičního tréninku.

Přihlašování do webinářů probíhá přes FIS a akce je otevřena vždy sedm dní před samotným konáním. Webináře mají délku okolo 90 minut a jsou odměněny dvěma kredity po absolvování a vyplnění zpětné vazby do půlnoci téhož dne.

Obrázek