{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


ZNOJMO NAŠLO CESTU K TRÉNINKŮM, VYUŽÍVÁ KURT NA NOHEJBAL

Obrázek ke článku
3. 5. 2021

Od poloviny dubna se vráil oddíl TJ Znojmo LAUFEN CZ k tréninkové činnosti ve venkovních prostorech. Do tréninku se zapojily všechny kategorie ve dvanáctičlenných skupinkách.

K dispozici mají jednotlivé skupiny znojemského klubu Sportovní areál v Husových sadech, kde využívají ovál a především provizorní florbalovou „arénu“ na nohejbalovém kurtu.

„Jsme především rádi, že nevidíme naše hráče a hráčky pouze přes kameru a mohli jsme se alespoň v této formě a prozatím jen venku vrátit k tréninku. Cílem je vtáhnout děti zpět a začít se pozvolna hýbat, je potřeba začít opatrně. Po tomto cyklu, kdy je na programu především zábava, zařadíme poté v průběhu května přípravu na novou sezonu,“ objasnil situaci šéftrenér mládeže Jakub Martinek.

„Jsem šťastný, že se do tréninkového procesu vrátily po dlouhé pauze všechny hráčky, a také jsem rád, že nám podmínky dovolují zařadit do tréninku různé pohybové aktivity a sporty. Především mám radost z našeho venkovního florbalového hřiště, které si všichni pochvalují a hráčky si zde připomenou radost z florbalu,“ řekl na závěr šéftrenér dívek David Kučera.

​​

Obrázek